Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmondanátok légyszike a...

Elmondanátok légyszike a tapasztalataitokata fogszabival kpcslatosan?

Figyelt kérdés

-alsó és flső is

-hangszeren játszok

-előtte és utánna mit lehet enni

-mit nem ehetek és ihatok vlele

-milyen szinu gumi lenne jo ( kék a szememés hosszu szoke a hajam amiben barnacsikok vannak ( nem festett)

13lány


2015. máj. 5. 19:09
 1/1 anonim válasza:
Nekem is alsó-felső volt, 14 hónapig. Az elején kicsit fájdalmas, ha nem nagyon kell mozgatni, nem vészes. Én egyáltalán nem szégyelltem, sőt, élveztem a hordását. Unokatestvérem fuvolázott közben, őt sem zavarta, bár meg kellett tanulnia kezelni. Az ételek nincsenek nagyon megkötve, az elején érdemes puha dolgokat fogyasztani, a fájdalom elkerülése végett. Nem ajánlom a pattogatott kukoricát, az ananászt és a rágót (bár néhány hónap után a rágózás is ment, igaz néha beleakadt). Harapni kemény dolgot (alma és társai) nem ajánlott, mert lepattanhat a kis tappancs és ragaszthatják újra. Utána a kivehető fogszabi/ rögzítődrót elég unalmas, de szükséges rossz... Miután levették, kicsit érzékeny lesz a tartás nélkül, nem biztos, hogy rögtön egy hatalmas almával fogsz kezdeni. Inni bármit lehet, de azért a túl forró dolgok se a fogszabinak, se a fogaidnak nem tesznek jót. Én (hasonló adottságokkal) a kék gumit szerettem legjobban, és a csupa színeset. Jó volt még a pink és a zöld is. A citrom, narancs és piros nem volt jó. Dióhéjban ennyi. Ha van még kérdés, szívesen válaszolok.
2015. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!