Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti elmondanátok az osztálytárs...

Ti elmondanátok az osztálytársaitoknak, ha pszichiátriára kerülnétek?

Figyelt kérdés
Ha nem arról van szó, hogy egy hétig ott vagytok és simán tudjátok azt mondani, hogy összeszedtetek valami vírust, hanem akkor, ha elég komoly a helyzet, rengeteg hiányzás (akár hónapok) és magántanulónak kell mennetek egy időre. És, hogy mondanátok el? Az egész osztálynak vagy csak a barátaitoknak és akikkel jóba vagytok?
2014. dec. 16. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem elmebetegségről van szó.
2014. dec. 16. 18:41
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem és nem is szabad elmondani. Magyarországon a mentális dolgokhoz érdekesen állnak az emberek és ha elmondanád, egy héten belül valszeg dilisnek neveznének.


Én annyit mondanék, hogy kórházba kell mennem, de nem akarok róla beszélni. Ennyi.

2014. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mondtam el. Csak annyit mondtam hogy most főleg egészségügyi és némileg magánéleti okokból nem fognak a suliban látni egy darabig. A barátaim és a tanáraim tudtak róla, ők megértőek voltak és támogattak. De mondjuk a kórházban konkrétan nem voltam hónapokat, csak amúgy is képtelen voltam bejárni a suliba és így egy teljes félévet kihagytam gyakorlatilag.
2014. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondtam. volt aki felfogta volt aki nem. de nem bántam meg.
2014. dec. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, elmondom, tulajdonképpen kit érdekelnek (de személyiség- és tulajdonképpen diagnózisfüggő, ki hogyan áll hozzá).
2014. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én elmondtam, tudták, hogy miért és mindenben támogattak. Ez egyetem volt, másfél évet nem voltam, fél évig dékáni engedéllyel, a taanárokkal egyeztetve távteljesítettem, egy évig passzív voltam.
2014. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!