Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nagyon fáj a fogam, elmehet...

Ha nagyon fáj a fogam, elmehetek a háziorvoshoz, hogy írjon ki?

Figyelt kérdés
Fogorvoshoz egyelőre nem tudok menni

2015. máj. 11. 19:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Kétlem.
2015. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha a háziorvoshoz el tudsz menni, fogorvoshoz is el tudsz. Plusz magától nem fog megszűnni, csak rosszabb lesz.
2015. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
nem a fájdalom miatt nem tudok elmenni...
2015. máj. 11. 20:27
 4/33 anonim ***** válasza:

Amennyiben a sztk-s fogorvosod elérhetetlen (nyaral, beteg, nem helyettesítik) úgy a háziorvos írhat beutalót a szájsebészetre. Természetesen ez akut esetekre értendő!


Lépj át ezeken a kellemetlenségeken, irány az altatásos, esztétikai magán fogászat.

2015. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Nem. Ha fáj a fogad, el fog küldeni fogorvoshoz. Ugyanis attól nem fog elmúlni a fájdalom, hogy kiír a háziorvos betegállományba. Nem az a dolga, hogy kivegyen téged a munkából és nyaraltasson, hanem az, hogy meggyógyítson akár közvetlenül, vagy esetedben a megfelelő szakemberhez történő irányítással.

Ha pénzed nincs a fogorvosra, akkor menj TB alapon! Ha meg félsz, akkor privát orvost kell választani és nincs probléma. Pazar fogklinikák vannak, olyan ellátással, hogy megőrülsz!

2015. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
de hat en meg nem is dolgozok... nekem nincs is ilyen aTB-m meg ilyenek.
2015. máj. 13. 07:04
 7/33 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem értem. Iskolába jársz és onnan akarsz lógni?
2015. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
na neked biztosan nem fájt még úgy a fogad, hogy órákig nem tudtál aludni. persze a munka nem lógás, csak az iskola, ugye?
2015. máj. 13. 14:26
 9/33 anonim ***** válasza:
Oké, meg is válaszoltad a kérdésem, anélkül, hogy megértetted volna. Figyelj kisgyerek, gondolkozz egy kicsit! Fáj a fogad. Te megoldásként ki akarod magad íratni suliból. Remek. Megoldottad a problémát? Nem bmeg, mert attól, hogy otthon vakarod a zacsit hetekig, NEM FOG ELMÚLNI A FOGFÁJÁS! ÉRTEM? Tehát a háziorvos nem fog kiírni, hanem elküld fogorvoshoz. Ezt az egyszerű összefüggést próbáld megérteni, majd feldolgozni!
2015. máj. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
de azt se tudom melyik fogorvoshoz menjek! koltoztunk, sok volt a kavarodas, meg nincsen meg nehany papir meg ilyenek. en nem ertek hozza.
2015. máj. 13. 18:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!