Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem akarok fogszabalyzot mit...

Nem akarok fogszabalyzot mit tegyek? Sportolok focizom vékony test alkat azt mondjak nekem illene és nagyon is de félek hogy mit fognak gondolni az emberek hogy fogok e nekik így is tetszeni vagy hogy is lesz ez az egész .

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is féltem amikor elöírták.Enni nehéz bene az elején de kellett.Idő után mindenki megszokja
2015. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi, egy csomó mindenkinek van. Szerintem a fogszabályzó jobban állna neked, mint a csálé vagy az összetorlódott, tisztíthatatlan szuvas fogazat. Azt fogják gondolni, hogy felelősen gondoskodsz a fogaidról, max. irigységből és rosszakaratból kicsúfolnak, hátha eltéríthetnek a kitartásodtól. Mások is kibírták, te is ki fogod.
2015. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!