Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valószínűleg van egy gócos...

Valószínűleg van egy gócos fogam, de nem tudják melyik (rtg). Tudsz olyan lehetőleg természetes eljárást, amivel a fogászati gócot fellehet számolni? Ínygyulladásra mi segített neked?

Figyelt kérdés
íny, fog, góc
2015. máj. 13. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én augmentint kaptam foginygulladasra. Nekem bölcsességfog volt.
2015. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen módszer, ha csillapodik is a fájdalom, a góc megmarad. Azonkívül hogy néha fáj a fogad, a krónikus gyulladásnak rengeteg szövődménye lehet: reuma, hajhullás, vesegyulladás, stb. Menj el fogorvoshoz, az a biztos.
2015. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már jártam három fogorvosnál, azt mondják a szakirodalom szerint a tömött fog = gócos fog, a gyökérkezelt fog szintén. Ezek alapján három gyökérkezelt fogamat ki kellene húzni, hogy kiderüljön, az volt-e a góc.. Ha nem, hát pech.. Erre keresek valami alternatív megoldást, van valami ötleted? A biorezonanciás vizsgálat ki tud gócot mutatni? és ha lézerrel kezelnék? A panorámartg-en nem látszik semmi egyértelműen, csak "feltehetőleg" és "elképzelhető" no, most ezzel mit lehet kezdeni?
2015. máj. 20. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A biorezonanciás vizsgálat egy kamu, annyira "pontos" mint a panorámartg, 1:3 ennek alapján. Természetes gyógymód sajnos nincs, ideig-óráig csillapodhatnak a tünetek, de a góc nem szűnik meg.Csak azt tudom ajánlani keress még egy fogorvost. Végső esetben kihúzathatod mindhárom gyökérkezelt fogat és implantátummal pótolhatják.
2015. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A panoráma rtg szerint nem egyértelmű, csak lehetséges.. Ha kihúzzák a három fogam és kiderül,hogy nem az volt a probléma? az eléggé pech.. szóval inkább keresgélnék még.. nincs valami más alternatív megoldás?
2015. máj. 22. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!