Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 19:40korul mostam fogat de...

19:40korul mostam fogat de ugy, hogy a fogkrémme szortam egy kis sütőport. Es az lenne problemam, hogy meg faj az innyem es nehany fogam be fajdul. Baj? Ja es elobb oblogettem es szerintem maradt a fogaimon sutopor mert olyan ize volt mikor ki koptem

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért tettél rá sütőport? Nem volt jó ötlet. Próbáld meg alaposan kiöblögetni vízzel a szádat.
2015. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert elvileg feheriti a fogat...most oblitettem de erzem az izet
2015. máj. 16. 22:03
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom undi de bele koptem a kezembe es lattam benne sutopor darabokat...felek,h nyeltem le mert eleg sokat nyeltem azota
2015. máj. 16. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
És rosszul érzed magad? Érzel bármi kavarodást a hasadban, felfúvódást vagy bármi mást? Mennyit nyeltél le? Ha nem vagy jól inkább hívj fel egy esti orvosi ügyeletet. Ott be sem kell mutatkoznod hogy ki vagy csak elmondod hogy az lenne a problémád hogy lenyeltél bizonyos mennyiségű sütőport, és kérdezd meg be kell e menned.
2015. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sütőporral sütemény készül, így semmi bajod nem lesz tőle még ha lenyeltél is belőle. Gondolom nem egy kávéskanálnyit sikerült enned. Kicsit megmarta az ínyedet, öblögess kamillával.
2015. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egy teaskanalba ontottem kevesett mit ra ontottem a fogkremre es miutan meg mostam koptem rajta hagytam egy picit es koptem vizzel...szoval szerintem nem maradt sok de eleg sok nyalat nyeltem le azota es ezert felek
2015. máj. 16. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél ilyen hipochonder! Szódabikarbónára szoktunk csavarni citromot és ezzel dörzsöltük régen át a fogainkat. Hogy lenne már bajod egy étkezési sütőportól! Esetleg vegyél fehérítő fogkrémet.
2015. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, hogy esetleg lenyelted, max kicsit kellemetlen. :D

De a fogakra használni nettó hülyeség. Se sütőport, se szódabikarbónát ne, mert nem tesz jót a fogaknak. Szokták ajánlani az idióták még a hidrogénperoxidot is, na azt pláne ne próbálgasd otthon. A citromsav megint nem arról híres, hogy jót tenne a zománcnak.

Ha pár napon belül sem múlna el az érzékenység, feltétlenül mutasd meg orvosnak, de egyszeri alkalommal nem okozhattál hatalmas kárt. De tanulj az esetből.

2015. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!