Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Minimális fogkővel érdemes...

Minimális fogkővel érdemes fogorvoshoz menni? Ameddig rajta van nem lehetnek fehérek a fogaim?

Figyelt kérdés

Kb. mennyibe kerül a leszedetése?

Vagy elég a fogmosás napi két alkalommal, néha szódabikarbónával?



2015. máj. 17. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

én fél évente leszedetem, még nem mondta, hogy ne menjek

amúgy kb 15 ezer körül van és amit te minimálisnak látsz, az nem biztos, hogy tényleg minimális

2015. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem magától nem fog elmúlni, viszont ha leszedik, utána már tehetsz érte, hogy ne legyenek újra. Főleg akkor, ha hajlamos vagy a fogkőre, mert sajnos ilyen is van. A fogkő lehet nem látható részen is, az íny alatt is, fogkő leszedéskor ott is megtisztítják, ha rendesen dolgozik, aki csinálja. Rendszeres fogápolás, fogselyem, szájvíz. Az orvos megmondja, hogy hogyan moss fogat, mert van akinek pl. nem a körkörös mozgás, hanem a lesepréshez való mozgás javasolt. Ha rosszul mosod a fogad, akkor hiába mosod naponta akár többször, a lepedék ottmarad és aztán fogkő lesz belőle. Szóval érdemes elmenni orvoshoz, mert kevesebb nem, csak több lehet.
2015. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
TB alapon ingyenes, nekem nagyon szépen megcsinálták, évente megyek. Szódabikarbóna nem ajánlott, mert felérdesíti a fogakat és több kárt okozhat, mint hasznot.
2015. máj. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3-15000 ft ig szedik le a maszek dokik, de a tb-nel azt hiszem van tamogatas. A gons az, hogy utana megint kezdodik elorol. A legjobb ellenszer, amit ismerek, a megasonex ultrahangos fogkefe. Utana nincs fogkovesedes.
2015. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!