Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egészséges fog kihúzása...

Egészséges fog kihúzása mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Magánorvoshoz mennék. A szemfogam melletti fogamnak nem volt hely vagy nem tudom ezért hátra nőtt a fog mögé.

2015. máj. 18. 00:25
 1/3 anonim válasza:
Mivel a mai orvosi technikák igen jól fejlettek, nem kell ilyesmi miatt aggódj. Magánorvos ellenében pedig főképp nem kell félned. Nem tudom hogy mennyire súlyos a helyzeted, de ha menthető a szemfogad melletti elő őrlő fog, akkor lehetséges hogy helyre tudja rendezni a normális helyzetbe. Azt most itt nem írnám le hogy miért van ez a rendellenesség, de van rá megoldás. Fájdalomtól sem kell hogy félj, ha a fogorvos úgy látja hogy el kell távolítania akkor injekciós fájdalom csillapító oldatot fog beadni az fogínyedbe. Ettől sem kell félj, Az injekció előtt le fogja fújni egy zsibbasztó oldattal (Lidocain) amitől csak kis csípést érzel a beszúráskor. ((Mielőtt fogorvoshoz mész, nem árt egy kisebb vizsgálat hogy nem e vagy allergiás a Lidocain-ra, vagy a beadott érzéstelenítő készítményre, az esetleges problémák elkerülése érdekében)) Sok sikert és kitartást.. :)
2015. máj. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fáj, csak kellemetlen, érzéstelenítő jól elzsibbaszt.
2015. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok rá allergiás, mert volt már gyomortükrözésem és ott is azzal fújtak be. Az iskola orvos szerint ki kell húzni.
2015. máj. 18. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!