Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínyemen egy "fehér folt"...

Az ínyemen egy "fehér folt" van, ami kicsit be is van dagadva. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Igazából a mellette/körülötte található fogam/fogaim egyáltalán nem fáj(nak), az evésben sem zavar különösebben. Csak olykor érzem, hogy ott az ínyem lüktet, és nagyon tompán fáj. A szüleim szerint csak felsérthettem valamivel az ínyem, de én nem találtam sebet vagy bármi hasonlót az ínyemen. Nektek volt már hasonló, és ha igen, akkor mi lehet ez?

2015. máj. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni ha kiharapom, vagy harapdalom ott, vagy felsertem. De lehet afta is, az is elegge tud fajni. Corsodillal oblogess!
2015. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a fogak gyakori összeszorításától kialakulhat ez? Sajnos ez is egy rossz szokásom, hogy stresszhelyzetben összeszorítom a fogaim... ><
2015. máj. 18. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, attól nekem sosem alakult ki afta.
2015. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is afta, szokott nekem is lenni, de biztos, hogy nem a fogak összeszorításától. Ha érzékeny vagy rá, akkor ha beleiszol egy "idegen" pohárba, vagy a szádhoz nyúlsz véletlenül, akkor már kialakulhat.
2015. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy fisztula (gennyzacskó)
2015. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!