Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Délelőtt tömték a fogamat,...

Délelőtt tömték a fogamat, többször is "leköszörülték", mert magas volt a tömés, viszont úgy érzem, hogy még mindig nem jó, mert nem tudom rendesen összezárni az állkapcsomat (mintha még mindig magas lenne), visszamenjek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Vagy jó így is és előbb-utóbb megszokom? Mert anyám megnézte, és szerinte teljesen jól van a tömés, és nem magas, de én érzem, hogy nem tudom rendesen összezárni...

2015. máj. 22. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a fogászatra és ott artikulációs papírral kiderül hogy tényleg magas-e még a tömés. Nem tudom milyen fajtát kaptál, de az újabbak nem kopnak és idővel túlterhelődhet a két fog (a tömött és amire ráharap).
2015. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
OK... csak nem tudom, hogy miért nem ellenőrizte le ezt ezzel a módszerrel, mielőtt elengedett...
2015. máj. 22. 18:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vissza, ellenőrzik, ha kell, csiszolnak belőle. Senki sem látja szabad szemmel ezt.
2015. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!