Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 9 hetes terhes vagyok. Hétfön...

9 hetes terhes vagyok. Hétfön megyek fogászatra. Mit tegyek hogy ne stresszeljem magam?

Figyelt kérdés
Húzni kell egy fogamat,majd tömni kettőt.Tudom,hogy ha jól elérzéstelenít,akkor nem fog fájni,de mégis félek.
2010. febr. 26. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze én is félek. Néha még volt, hogy beadta az inekciót, kiküldött, azt utána teljesen rosszul lettem attól hogy bepánikoltam, de ezt nem mondtam nekik.


Behívtak, aztán ott ültem a székben, vártam hogy na mikor ölnek már meg :)


A fogorvos, meg az asszesztens nője pedig csak ott poénkodtak egymással. Oldották a feszültséget.


Én meg ültem várva a halálra, aztán mivel hozzám se nyúltak, lassan elmúlt az idegességem.


Eltelt vagy 5 perc, mire eljutottak odáig, hogy elkezdték csinálni, de addigra már pont lenyugodtam.


Egyébként meg nem fájt, mert totál nem éreztem semmit az egészből.


A végén pedig mikor kijöttem, az a határtalan boldogság, hogy túl vagyok rajta, minden rendben ment, arra gondoltam: ez is megvan, még sincs este.


Otthon pedig nézegettem a tükörbe a fogamat hogy de szép, de jó, nem lukas, megcsinálták.


Nagy öröm volt ez, mert én ritkán tudom rávenni magam, hogy elmenjek a fogorvoshoz :)


Amúgy meg fölösleges stresszelni.

Amúgy meg én is azt szoktam, hiába tudom, h fölösleges :)

2010. febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért írtam ennyiszer, hogy "Amúgy meg".


Biztos mert elképzeltem a fogászatot, és

már attól is rosszul vagyok :D


Fú de utálom ezt, de hát muszáj elmenni, magától nem javul meg a fogad :)

2010. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság már úgy elérzéstelenítik az embert hogy tényleg csak az a kellemetlenség hogy a szánkban turkálnak. Tavaly 3 hónapig jártam ilyen olyan kezelésekre, volt húzás is. Azt mindenképpen mondd meg a fogorvosnak hogy kismama vagy, mert akkor más fajta érzéstelenítőt kapsz én úgy tudom. Ne pánikolj, gondolj arra hogy az nem tesz jót a babának! Üdv! 27 hetes kismama
2010. febr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Esetleg homeopátiás szereket is próbálhatnál. Például Sedatif Pc-t stresszoldásra. De van többféle szer, ami talán segíthet.

2010. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!