Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Áááhhh. Kiesett elől a fogam!...

Áááhhh. Kiesett elől a fogam! Ezzel tudok valamit tenni? Kise merem nyitni a számata olyan gáz! Ezzl mit csinál a fogorvos? Uj fog? Mennyi?

Figyelt kérdés

2015. máj. 27. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a fogorvoshoz. Több lehetőség is van.

Ha nem tört ki az egész, akkor valóban lehet hozzáépíteni.

Mutasd meg, kérdezd meg, hogy milyen lehetőségek vannak, milyen árban, aztán majd eldöntöd, hogy melyik lenne neked a legjobb.

2015. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

van rá pár megoldás, de ha csak pótlásban gondolkozol:

- híd > minimum 3 tagú kell neked. A híd ára tagonként értendő és anyag és csapat függő, ezért 30-35 ezer/ db-tól egészen 50-55 ezer/ db árig megy (min 3x35.000 huf). Tehát 100-110 ezer körül van a hidas megoldás.

- implantátum: a gagyi 100.000 a mini implant/ db. Ugyanez normál implantban 180-240 közt valahol - mondjuk 200 ezer. Ugyanez prémium plantban 300-315.000 ft / db áron elérhető.

2015. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Lehet, hogy tévedek, de úgy rémlik, hogy ennyi idős korban nem kell fizetni, megcsinálják ingyen.


Fogorvoshoz mindenképp menj el, és megnézni. Ha nem ápolatlanok/betegek a fogaid, és csak úgy kiesett, akkor kései tejfog volt, és simán nőni fog helyette másik.

2015. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte biztos hogy tejfog volt, fog jönni a másik, de menj dokihoz megmondja majd. Nekem is van gyökércspos fogam, olyan mintha igazi fog lenne az 5ös fogam ilyen, kb 5 éves már
2015. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Elmentem fogorvoshoz,felèpiti ingyen :) csak addig gáz mig kèsz nincs :)))))
2015. máj. 28. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!