Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az állandó fogszabályzómat 1...

Az állandó fogszabályzómat 1 napja hordom. Nem bírok semmit sem enni, de tényleg semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mint mondtam, 1 napja van fent a fogszabályzóm, és semmit sem tudok enni, SEMMIT. Akárhogy próbálom megenni a levest, mindig kiköpöm, mert rettentően fáj a fogam tőle. Mit tudjak ez ellen tenni? Kérlek segítsetek, rettentően éhes vagyok és nem tudom hogy mit tegyek!

2015. máj. 21. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod a levest megenni? Azt még rágni sem kell. Oké, nem olyana levest kell enni, ami tele van hússal meg zöldséggel, hanem csak a levét. Ehetsz joghurtot is, bármit amit nem kell rágni.

Ha meg nagyon fáj, vegyél be fájdalomcsillapítót.

2015. máj. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Joghurtot, turmixot. Mindent vágj össze apróra, hogy ne kelljen rágnod, csak kb lenyelned.

Nyugi, 1-2 nap és jobb lesz ;)

2015. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pár nap és jobban leszel addig egyél pépeset vagy folyékonyat, azt meg kell tudnod enni.
2015. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, minden nap egy kicsit jobb lesz. Az első három nap volt borzasztó nekem is. Igyál turmixot, levest szívószállal, úgy nem ér a fogadhoz.
2015. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szivasszalal pont hogy hozzaer :P


Ha enni nem is tudsz ( amit az előttem szólok javasoltak az nagyon jo, en is azt eszem amikor húznak rajta es amikor felraktak) es akar vékony alkatú is vagy ( mint en :D ) akkor a szüleid vegyenek a gyógyszertárban kapható, recept nélkül kiadható folyekony ivó"joghurtot"


Nem joghurt csak olyasmi állaga van vagy inkabb mint az actimele.

Minden tápanyag, ásványi anyag benne van, ha éhes is vagy legalább ezek legyenek meg a szervezeted szamara :)



Ha kérdésed lenne nyugodtan irj privatot, en is most "küzdök" a fogszabival :/ ( bár mar 1 éve fent van a felső es nemsokára alsó is lesz :'( )

2015. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Most mar jobban vagyok :)
2015. jún. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!