Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj, amikor koronát tesznek a...

Fáj, amikor koronát tesznek a fogra?

Figyelt kérdés
Leginkább az idegelésre és a csiszolásra gondolok.

2015. máj. 30. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem max az injekció fájt érzéstelenítéskor, a gyökérkezelést nem éreztem, a csiszolás pedig inkább idegesítő mint fájdalmas.
2015. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt mikor koronát csináltak az egyik fogamra. Semmit nem éreztem. Inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas. Meg fájt a szám a sok szájtátástól. :) Egyszer gyökérkezelték egy másik fogamat, na az akkor fájt. Konkrétan,akárhogy igyekeztem visszatartani, patakokban folyt a könnyem. Nem tudom már miért, talán nem hatott elég jól az érzéstelenítő.
2015. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nagyon félek a fogorvostól, ma letört a fogamból 1-2mm (elől) szerintem ki kell húzni és hídat teszek.

Egésznap csak sírok mert ha belegondolok hogy nekem el kell mennem húzásra... csak tükkörrel vizsgálta és már ájulás határán voltam ott már abba hagyta a dogi mert félt hogy elájulok.

Nuygtassatok meg

12/F

2015. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3-as: Velem ugyanez van, csak nekem a fél fogam tört le. Belenézett, és már megállapította, hogy ki kell húzni? El sem küldött röntgenre? Keressetek egy másik orvost... 1-2 mm-es hiánnyal elég egy nagyobbacska tömés is.

2015. máj. 31. 08:05
 5/7 anonim ***** válasza:

# 3/4


Nem kell kihúzni, egy magán fogorvos megcsinálja a letört fogat is.

2015. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen pontosan úgy volt ahogy mondat
2015. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as: Ha az orvosod profi, akkor nem fogsz érezni semmit, én még az érzéstelenítést sem éreztem.

Ha nem hat megfelelően az érzéstelenítő, akkor többet kapsz. Édesapámnak foghúzás előtt négy és fél fiolát kellett benyomni, hogy ne érezze mi folyik a szájában. :)


Ne félj, én is a múlthéten voltam tömésem, nem éreztem semmit, és a fogorvosnőm is rohadt csinos.

2015. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!