Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan magán fogorvos,...

Van olyan magán fogorvos, ahol a vizsgálat ingyenes?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2015. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"TB" fogorvos sem ingyenes, csak neked nem kell kifizetned.
2015. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem el. magánban megéri, hogy megvizsgáljanak ingyen, és elmondják, hogy mit csinálnának és mennyiért, nem azt szeretném tudni, hogy szuvas-e a fogam, mert azt tudom, hanem árajánlatot szeretnék konzultáció után, egyébként meg az hogy szufavas-e általában egy 10 másodperc alatt meg tudja állapítani, nem hiszen hogy nincs az országban olyan magán, aki nem annyira sóher, hogy ezért pénzt kérjen, amikor ráadásul neki sem érdeke
2015. máj. 30. 20:54
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem félreértetted a kérdést
2015. máj. 30. 20:54
 5/7 anonim válasza:

Szinte mindenhol ingyenes a szűrés! (legalábbis itt vidéken)

Mondjuk van egy lukas fogad, bemész és mondod h ez a problémád és megnézia többi fogadat és ad időpontot.

Vagy ha csak szűrésre mész az ingyenes (állapotfelmérés)

2015. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy maganrendelot ismerek, ott a szűrés ingyenes. Nyilván a tömés stb meg jó drága.
2015. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kb mennyi egy tömés? és garanciát adnak rá valahány évet magánba?
2015. máj. 30. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!