Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amalgám tömés készítése...

Amalgám tömés készítése hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Csütörtökön megyek fogászatra, ilyen tömést fogok kapni. Az világos, hogy mindenképpen kérek érzéstelenítőt mert nagyon félek az egésztől, de nagyjából az időtartamra vagyok kíváncsi... Miután kifúrta, akkor kezdi el keverni a tömést? És mennyi idő, mire belerakják?

2015. jún. 1. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Mérgező az amalgám fogtömés. Ilyet tehát kizárt, hogy kapsz.

[link]

2015. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kapok, mert maszek fogászatra megyek, direkt megkérdeztem hogy van-e. :)

Akármilyen hihetetlen, magam választottam, mert sokkal tartósabb és nem fog látszódni sem, olyan helyre kell. Nem szeretnék egy jó darabig megint újabb tömést.

2015. jún. 1. 21:33
 3/4 anonim válasza:
Légyszíves írd meg, hogy hol tömtek amalgámmal és hogyan sikerült, mert én is azt szeretnék.
2015. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szeretném, ha megírnád, hogy hol készítették az amalgám tömésed, mert szeretném, ha nekem is ezt tennék a hátsó fogaimba. Köszi.
2021. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!