Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vegyek bátorságot hogy...

Hogy vegyek bátorságot hogy ilyen fogakkal el merjek menni a fogorvoshoz? Már nagyon kéne úgy fáj hogy megőrülök de egyszerűen nem bírom rávenni magam

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 3. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, az orvosnál az egyik beteg váltja a másikat, a tiédnél sokkal cifrább eseteket is látott már, valószínűleg nem is egyet, hanem legalább ezret. Persze lehet, azt fogja gondolni, "ez a lány elhanyagolja a fogait". De ugyanezt gondolja naponta legalább tízszer más betegekről is, szóval semmi jelentősége a dolognak.
2015. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Lifenetwork-on - ha van ilyen tv adód- a "Ha ciki ha nem beteg vagy" c. sorozatot, és abban pont ilyesmik vannak, a napokban egy 20 éves srácnak volt a tieidnél sokkal durvább fogai, pl. elől szét voltak rothadva és csináltak fogsort neki.



[link]



Nem tudom melyik rész volt.

2015. jún. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Látott már jó pár csúnya fogazatot a fogorvos, ú. h. ettől nem kell tartanod, pláne meg, nem szabad tovább hanyagolnod, ha még fáj is. Hidd el, a fogorvosi beavatkozás ezerszer fájdalommentesebb, mint maga a fogfájás.
2015. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én félelemből nem mentem sokáig, sajnos sok fogat már nem tudtak megmenteni. Minél előbb mész, annál nagyobb a lehetőség, h megmentik a fogaid. Én kisebb-nagyobb szünetekkel egy évig jártam, húztak, idegeltek, tömést cseréltek, én is cikinek éreztem, de bármennyire féltem, túl kellett esni rajta. Életem egyik legjobb döntése volt, maradtak saját fogaim, és az orvos se szúrt le, mondta is, h ő már látott durvábbat. Hajrá! És kitartás!
2015. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A muszáj nagy úr. Én is ebben a cipőben jártam, nem kevés időbe telt amíg helyre rakott mindent a számban a fogorvos. Húztak, tömtek, csiszoltak, gyökérkezeltek. Tudom hogy nehéz mert szégyelled kinyitni a szád az orvos előtt, de emiatt ne aggódj, hidd el, biztosan látott rosszabbat. Addig menj el amíg be nem gyulladnak, mert akkor csillagokat fogsz látni a fájdalomtól.

Ha budapesti vagy szívesen megadom a fogorvosom elérhetőségét, aki pont ilyen esetekre specializálódott. Profi, kedves és megnyugtató, ugyanakkor katonás szigorral betartatja veled az összes utasítást a gyógyulásod érdekében. Emellett a doktornő könnyen romló fogakat örökölt és retteg paciensként a fogorvosoktól;) Meg fogja érteni min mész keresztül amikor leülsz a székébe.

2015. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, esetleg meg tudnád adni a dokid nevét? Hasonló cipőben járok, rettegek :((((
2016. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!