Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem hatnak a rohadt...

Miért nem hatnak a rohadt fájdalomcsillapítók?

Figyelt kérdés

Régebben ha fájt a fogam, bevettem egyet, és lassan el is múlt. Mostanság már egyik sem veszi ki (advil, algoflex, aspirin)

Tegnap tömték a fogam, azt mondta az idióta orvos, hogy nem gyökérkezeli, mert csak 10 % az esély rá, hogy nem lesz más megoldás. Hát köszi szépen, most rohadtul fáj.



2015. jún. 6. 03:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A cataflant vagy donalgint próbáltad már?
2015. jún. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most vettem be xiloxolt

Talán majd hat

Cataflam meg a másik sincs itthon

2015. jún. 6. 03:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl erős a fájdalom.

Keress másik fogorvost.

Ha hétfőig nem bírod, fogorvosi ügyelet (úgy tudom) Budapesten a 8.kerületben, a Szentkirályi utcában található.

2015. jún. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, újra.

Ha nem Budapesten laksz; akkor a legközelebbi háziorvosi ügyelet tudja megmondani, hová fordulhatsz fogorvosi ügyeletért.

2015. jún. 6. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, akkor menj el ügyeletre, ki kell venni a tömést és talán megkezdik a gyökérkezelést, vagy írnak fel gyógyszert hétfőig, míg elmész a saját fogorvosodhoz.
2015. jún. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem bírsz vele, cseréld le (foghúzás, implantátum).

De remélem tisztában vagy vele, hogy a fájdalomcsillapító az messze nem gyógyszer. Tehát addig fantasztikus, amíg elérsz egy fogorvoshoz, fogszakorvoshoz, implantológushoz .. Ha már rászoktál a fájdalomcsillapítókra az régen rossz. Még a gyógyszerek is úgy működnek, hogy lebontásuk során, szinte kivétel nélkül roncsolja a májat és a vesét.

Minél jobban ráállsz ezekre, annál rosszabbul jársz és a végén természetesen a beavatkozást nem úszod meg! (pl itt foghúzás) ;D irány a fogászat.

2015. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!