Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 17 eves vagyok, az elso negy...

17 eves vagyok, az elso negy fogam szo szerint rohadt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fellek a fogorvostol, hogy jobban elrontja mint mar elvan...
2008. febr. 6. 13:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Pedig szerintem itt az ideje elmenned.Ennél már csak rosszabb lesz és az neked sem jó.Irány a fogorvos.És mosol rendesen fogat amúgy,mert magától nem kezd csak úgy el rohadni,ha rendesen tisztán tartod őket.
2008. febr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele mit csinálni. Most már, moshatod, sikálhatod, akkor is romlani fog. A fogorvos tud csak rajta segíteni. Keress egy megbízható dokit, mégha drágább is.
2008. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

foghúzás és fogpótlás,

a folyamat már elindult és semmi nem állitja meg..

2008. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek az előző hozzászólókkal, ezen már nem tudsz segíteni... De MINDENKÉPP moss rendesen fogat, mert ha nem, a többi is ilyen elsz...
2008. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
mindenképpen fogdoki,de szerintem közel sem biztos hogy kihúzza,nekem kb 4 mm -es csonkokon van korona,ha a gyökere jó akkor nem húzza ki amúgy nem olyan nagy gáz megcsináltatni,sokkal nagyobb gáz ,hogy majd nem lesz csaj aki így megcsókolna:-))
2008. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

nem csak a rendszertelen fogmosástól romolhat.

Van egy barátom akinek 25 éves korára szinte az össze foga bolti volt. De mikor látta fiatalon hogy ennyire romlanak, elkezdte a fogdokit. sajnos sokba kerül, de így szép fogai vannak. és mindig is sokat mosta, de ennyire szar a fogai. Most is sok gondja van mert a bolti fog hiába jó min´öségü azért kávé tea elszinezi.

szóval irány a doki aztán csináltasd, meg mert a csajoknak a rosszfogu fiuk nem jönnek be. meg még a többi ember sem szeret rohadt foguval beszélni.

2008. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Előre is elnézésedet kérem, ha kicsit durvábbra sikerül eme hozzászókásom - merthogy a többiek előttem már közvetítették a helyes teenődet - így nekem csak ennyi jut: Ne a fogorvostól félj, hanem attól, hogy az egész képed elrohad.
2008. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat igen tudom, hogy elkene mennem de borzaszto felelem van bennem...es a csaladom nem is all olyan jo anyagi helyzetbe, hogy ezt mind ki is tudnak nekem fizetni. Ja es amugy lany vagyok...
2008. febr. 7. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia csajszi!

Ha most nem mesz el kesobb nagy kínok lessznek fájni fog eleg rendesen és a fogak gyulladási gócok a szervezetedben!Egyenkent ha gyujtesz rájuk akkor már az is haladas vagy kezdésnek ig fiatal vagy nem szép hogy ezt irom de az sztk-s olcsóbb asszem és még nem vagy 18 addig surun jarj mert késobb még jobban lehuznak anyagilag!kitartast!

2008. febr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

szoval, elöször is az SZTK-ba ingyen megcsinálják nem kerül anniyba és ismerek nagyon sok olyan emberkét akiknek letört afoguk és sztk ban csináltatták meg és teljesen jól megcsinálták. ingyen! keresd fekl a körzetedhez tartozo rendelőt és oda menj le. egyébbként meg foszfor és hasonlo vitamin hiányoktól is elkezdhet rohadni a fog, barátnőmnek például ugy volt hogy a tömés alatt kezdett el rohadni, nos ezellen nem leeht sokat tenni mert hiába mosta a tömés alá nehéz bemosni de időben elment fogorvoshoz és még időben megcsinálták neki de nem az egész volt rohadt cska elkezdett...

szoval ezellen tényleg már nem tudsz mit csinálni amugy nem kell parázni nem fognak kinevetni nem te vagy egyedül ezzel a problémáddal, és tul leszel rajta és gondold el utána milyen jó lesz belenézni a tükörbe, amugy az is számit hogy hol van elrohadva mert ha az alja még nincs teljesen akkor a csonkra leeht koroát tenni, de ha az is elvan akkor kikell szedni a gyökeret és vanank már ilyen jó kis uj modszerek, hogy inybe megy valami csavar és arra rá a korona, szal érdekes dolgok vannak ,e mindenképp emnj el orvoshoz, ha nem akarod igy leélni az életed elöbb utobb elkel meni és jobb ha minél elöbb mész, hogy gyökérkezelni még ne kelljen mert az elég fájdalmasálitolag.

2008. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!