Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Zovirax herpesztapasz. Van...

Zovirax herpesztapasz. Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Használhatatlan. Nem ragad fel a bőrre, nem lehet leszedni róla, amire ráragasztották. Ha nagy nehezen le is jön, a bőrön max. 5 percig bírja. Most vettem egy dobozzal, de feladtam. A Compeet sokkal jobb, azt szoktam venni.
2010. márc. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Megvettem, tapasztalatok, hátha valaki még ide téved:

- figyelni kell a applikátorról való levételnél.

- nálam nagyon jól tapadt

- egyátalán nem "láthatatlan"

- szerintem semmit nem ér

- drága


Legközelebb Compeed lesz, hátha jobb.

2010. márc. 10. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!A Hansaplast herpesztapasz nekem bevált.De csak akkor lesz igazán hasznos,ha akkor teszed fel,amikor a hólyagok még picik.Nekem olyankor nem is nőnek tovább.Azonban ha már kifejlődtek,nagyok akkor nem csinál semmit.Ha meg már szárad le jobb ha nem teszed fel,mert csak csúnyább lesz.

+ 1dobozban 12db van,az kb 1500Ft

2010. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lakos Mihály válasza:

Compeed Herpesztapasz: Na ez az, ami semmire sem jó, viszont baromi drága. Egy dobozt elhasználtam, ezek a tapasztalatok:


Ezt írják a honlapjukon:


1.Gyors sebgyógyulás. Semmivel sem gyorsabb mint pl. a fogpasztánál..


2.Azonnal elfedi a herpeszt. Az lehet, de egy még nagyobb ronda valamivel, mert kb 1-2 óra mulva elkezd a széle felpöndörödni, úgyhogy aki eddig nem látta volna a herpeszt, azonnal hátrahőkölt a látványtól.

3.Enyhíti a fájdalmat. A herpesz nem szokott fájni (20 éve jön elő), úgyhogy indifferens megállapítás

4.Csökkenti a duzzanatot és a pirosságot. Bullshit ! Kb. 5 perccel azután, hogy éreztem a bizsergést, de még alig volt látható, csak egy kis pír, kaptam egyet a kollégától, szóval idejekorán, de a tapasz alatt kb. 3X-osára nőtt, mint egyébként szokott.


5.Enyhíti a bizsergő, égő, viszkető érzést. Tapasz nélkül nem lényeges tünet, viszont legalábbis a tapasz felrakása utáni első fél órában rendesen bizsereg.


6.Csökkenti a hólyagképződést, segít a pörkösödés és hegesedés megelőzésében. Bullshit. ennyi


7.Csökkenti a továbbfertőződés esélyét. Ez lehet, hogy így van..


Na most a 7. pontért megéri 2600 Ft-ot kidobni. Ennyire még életemben nem húztak le. Bocs... Dühös vagyok, ha átvernek

2011. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, sajnos. Nyilván az én hibám, hogy nem voltam körültekintőbb a vásárláskor, számomra evidens volt, hogy a tapaszon van hatóanyag is. Ezen nincs! Szóval vettem 2200 forintért egy hatóanyag nélküli tapaszt, ami nem is tapad tökéletesen. Rossz választás volt, soha többet ilyet! Azt mondjuk nem nagyon értem, hogy ez miért kerül ugyanannyiba, mint egy hatóanyaggal átitatott verzió. És szerintem a gyógyszerészek sincsenek ezzel tisztában.
2012. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!