Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a tejfog húzás?

Spray kérdése:

Fáj a tejfog húzás?

Figyelt kérdés
Alul jobbra a harmadik, vagyis egy szemfog. Alatta már nő a maradandó, és mozog is ez a fogam. Nagyon félek egy kiskori baleset miatt (amikor nem érzéstelenítettek) és nem tudom mire számítsak! Fájni fog? Vagy esetleg beszéltek nekem valami nyomásról! Milyen a nyomás?

2015. jún. 11. 07:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fenét fáj, nincs még gyökere, egy mozdulattal kikapja az orvos. Maradandó fognál sincs kutya bajod se érzéstelenítés közben, utána pár napig nyilván kellemetlen, de nem kell ekkora melodrámát csinálni belőle.
2015. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Nem fáj, én annó maganak húztam ki a tejfogaim.

2015. jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig magamnak húztam ki, nem szerettem ha más csinálja, így szabályozni tudtam a fájdalmat, csavargattam, amikor az ínyből kijön kicsit fáj és vérzik, de kibírható.
2015. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Semmilyen nyomás nincs, az a maradandó fogaknál van, amelyiknek gyökere van, bekeni vagy befújja a doki érzéstelenítővel és nem érzel semmit.
2015. jún. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.-nek a maradandó fog húzása erzestelenitovel is faj


Kérdező! :)

Nem, nem faj, biztos be fújja/bekeni erzestelenitovel :)

Hany eves vagy?

2015. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4 fogamat húzták ki okoska fogszabályzás miatt, hadd tudjam már én jobban, hogy mennyire fáj, kössz.
2015. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is húztak ki fogat fogszabalyzas miatt

Szóval en is tudom milyen


Bocs :* :'D

2015. jún. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor gyenge vagy csak :(
2015. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tejfogról van szó, nem gond?
2015. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bekeni a fogorvos gyümölcsös ízesítésű fájdalomcsillapítóval az ínnyedet, ha nagyon erősen tartja a rossz fogadat, így nem fogsz érezni semmit, ha nagyon billeg és kiakar esni, akkor magad is ki tudod szedni simàn fájdalom nélkül.
2015. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!