Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » E-fogkefe fej, hol?

E-fogkefe fej, hol?

Figyelt kérdés

Hol található, rendelhető az Oral-B D16 E-fogkeféhez fogkefe fej? ( [link]


Mindenhol keresem, sehol sem találom.


2015. jún. 13. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van. Kőbányai piacon vagy az Ázsia centerben szoktam venni. Nem csak ez a kerek fej jó hozzá. Nekem most a picit nagyobbik téglalap alakú fej van.
2015. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem is kerek kéne, de nem találok sehol. :( Miskolc mellet lakok, Miskolcon esetleg hol lehet hozzá kapni, vagy ha valaki tudna segíteni akkor linkelhetne egy oldalt ahol lehet venni/rendelni.

Egyébként téged nem zavar hogy rohadt zajos? Engem picit idegesít, tegnap kaptam meg, ma használtam meg 18 órát tölteni kell, de eléggé zajos...

2015. jún. 13. 12:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem zajos, ha nincs bent a számba, de ha igen akkor már rohadt hangos.
2015. jún. 13. 12:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém nem olyan hangos, lehet azért mert elmúlt már 2 éves. A 17-18 óra töltést mondjuk én is sokallom, de megoldható, ha este teszi fel az ember tölteni, akkor másnap estére már fel is töltött. Persze ahogy idősödik majd az akksija, úgy lesz egyre kevesebbet használható.


[link]


Ez is ugyanaz. Sosem nézem, hogy melyiket veszem. Felesleges, mert eddig mindegyik jó volt.


Nekem most ez van: [link]


A bölcsességfogakat nehezebb elérni, de nagyobb felületet tisztít.


Ha esetleg van a közeledben valami nagyobb kínai piac, akkor mindenképpen nézz körül. Én 2200Ft-ért vettem a nagy fejűeket és a dobozban 4db volt.

2015. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2015. jún. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!