Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fáj a fogam ha semmi...

Mitől fáj a fogam ha semmi nem látszik rajta?

Figyelt kérdés
volt már rossz fogam.elég észrevehető rajta a elsötétült megfeketedett színű rész.de most nincs rajta semmi mégis fáj.megnézettem mással is mégiscsak jobban belelát mint én tükörből.de ő sem lát semmit rajta. spontán hol fáj hol nem.van hogy evés közben is megfájdul de máskor meg gondtalanul ehetek semmi baja.mitől van? mit csináljak?
2015. jún. 13. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Belülről rothadhat, begyulladt stb.. el kell menni orvoshoz.
2015. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gondolom fogorvosra gondolsz?
2015. jún. 13. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, fogorvoshoz, és ha kívülről nem látszik semmi, akkor valószínűleg röntgent kell csinálni, mert a lyuk bejárata olyan helyen is lehet, ahol még a doki se látja. Tapasztalat. De lehet más baja is nem csak lyuk.
2015. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk, nekem is a nem rég betömött fogam kezdett el fájni. Kétszer mentem vele ambulanciára, egyszer sem láttak rajta semmi elváltozást, másodjára antibiotikumot kaptam,de ugyanúgy fáj,így jövőhéten megyek a körzetis fogorvosomhoz, valószínű húzni, vagy gyökérkezelni fogja,amitől már most nagyon félek.
2015. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: fehér színű tömést kaptál és közvetlenül tömés után kezdett fájni? Mert ez fehér tömésnél sokaknál előfordul, nekem is volt ilyen, és jó sok idő múlva, de magától elmúlt. De szerintem a kérdezőnek nem ez a problémája.
2015. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezen a fogamon nekem is van már tömés.de fekete színű és régi.eléggé sikerült megijesztenetek.eddig is féltem a fogorvostól.
2015. jún. 13. 22:28
 7/8 A kérdező kommentje:
mire tippeltek legnagyobb eséllyel mi lehet nálam?
2015. jún. 13. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak a fogdoki tudja megmondani, annyi minden lehet. Lehet hogy csak körberomlott a tömés, ki kell tisztítani, újratömni, de komoly is lehet. Érdemes mihamarabb elmenni, mert az ilyen csak egyre rosszabb lesz. De ha nagyon vakarja a fejét a doki, felvetheted neki a röntgent, nálam is úgy derült ki egy hatalmas lyuk, hogy a doki haza akart küldeni, hogy nem lát semmit, mossam spéci fogkrémmel, de mondom egy röntgent csináljunk már, valami baja csak van, ha egyszer fáj mint az állat, na a röntgen kimutatott egy akkora lyukat, mint ház, és kívülről egészségesnek tűnt a fog.
2015. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!