Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki ajanlana nekem Szegeden...

Valaki ajanlana nekem Szegeden egy megbizhato, "finom kezu", jo fogszakorvost, aki fogszabalyozassal is foglalkozik esetleg? Maszek es nem maszek is erdekelne!

Figyelt kérdés
Ha arakat tudtok, legyszi azt is irjatok le. Koszi!:)
2010. márc. 1. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Dr. Martonosi Mihály, az Osztrovszky utcában. De árakat nem tudok, mert nekem már nincs fogszabályozóm (ill. csak éjszakai), a 2 évvel ezelőtti árak pedig már biztos nem aktuálisak. :)

De ő csinál tömést, húzást, pótlást, fogszabályozást is. Bár a szakterülete a fogszabályozás.

2010. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:) Tudom, hogy valoszinuleg mar nem aktualisak a 2 evvel ezelotti arak, de azert ha megkerlek, leirnad, hogy Nekedanno mennyibe kerult a fogszabid? Csak ugy tajekoztataskeppen...
2010. márc. 10. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Elküldtem priviben!
2010. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, de nekem elvileg megvan vhol Szeged összes fogszabályozó dokijának a neve. Ha gondolod, előkeresem.
2010. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a privat uzit!:)

23:12 -> Nagyon megkoszonnem, ha elkuldened, sokat segitenel vele.

2010. márc. 16. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, elküldtem (egyébként végig ugyanaz az egy ember vagyok :D). Persze lehet, hogy ezenkívül vannak még fogszabályozó dokik Szegeden, de 2 éve ennyit sikerült gyűjtenem (egy 5-6 nevet azért küldtem). Még annyi, hogy amik árak szerepelnek a levelemben, természetesen 2 évvel ezelőttiek. :)
2010. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megkaptam es koszonom szepen, nagyon sokat segitettel!:)
2010. márc. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!