Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos megtudná csinálni...

A fogorvos megtudná csinálni hogy a középső két fogam között legyen egy kis rés?

Figyelt kérdés
láttam már pár embernek akinek nagyon szexin állt és jól is nézett ki és szeretnék olyat, csak azt nem tudom hogy a fogorvos megtudná e csinálni
2015. jún. 21. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg, de minek.
2015. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár embernek tényleg jól áll. De a többség utálja, mert úgy néznek ki mint spongyabob.

Megtudja csinálni a fogorvos, de ha nem tetszik csak pénzkidobás és visszacsinálni is időbe telik.

Photoshoppal próbáld ki, vagy vegyél olyan festéket amit lehet fogra használni.

2015. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem több kárt okozol vele, mint amennyi előnyre szert teszel a külsőddel kapcsolatban. Az orvos belecsiszol két ép fogadba, ami a jövőjére kihatással lehet annak a két fognak. Gondold át, tényleg annyira szép-e óvodás módra szétálló fogakat csinálni a szép rendes eredetiekből, így támadási felületet hagyva a baciknak, fognyűvőknek, stb.
2015. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy épek és rendezetten állnak.... nekem letört, felépítették, de nem maradt rajta csak két évig, aztán ki kellett húzni, napokig vérzett, utána, hogy hidat csináltak rá a másik fogamba is csiszolni kellett amiben még vannak idegek... nos néha olyan érzékeny mint állat... Most ezt képzeld el, hogy mind a két fogad érzékeny lesz, mert annyira nem tudja megművelni szerintem a fogorvos. Nehéz a két fog közé nyúlni, és nem biztos, hogy neked is jól állna :)
2015. jún. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!