Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valami duzzanat a számban...

Van valami duzzanat a számban aminek fehér a vége. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ugye nem valami daganat. :( ? Azt olvastam azok néznek ki így.

2015. jún. 24. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát így tippre afta. Nézz utána, szerintem az lesz az, olyasmi, mint egy kis hólyag, vagy pattanás. Öblögess vagy vegyél rá ecsetelőt, de pár nap alatt elmúlik magától is, semmi komoly, csak kellemetlen.
2015. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fogászaton megmondják. Lehet, hogy genny van a fogad alatt.
2015. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, ha nem múlik 1 hét alatt, akkor menj el fogorvoshoz.
2015. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne várjon egy hetet a fogorvossal, nekem is így kezdődött és egész fejem a szememig bedagadt :) Nekem már orvosolták 3. nap rájöttek mi okozza :) Menj el vele fogorvoshoz nem bánt csak segít majd :)
2015. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem afta, aftám már volt és az letörlhetö és rohandtul fáj is :( Ez csak egy kis duzzanat....vörös és fehér. Azt olvastam hogy a szájdaganat pont ilyen, aztán jól megijedtem :(
2015. jún. 24. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Én arra tippelnék, hogy gennyesedik az egyik fogad, és a genny utat talált a felszínre. Ez kinyomja az ínyt, ez okozza a duzzanatot. Amikor ez a kis zsák megtelik, akkor a genny a szájüregbe ürül, amiatt fehéres a vége. Ezért nem fáj, mert a gennynek van hoba távozni, így nem okoz nyomást a fog alatt.

Mindenesetre mihamarabb menj fogorvoshoz, hogy megtudd mi az.

2015. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól tippelsz, mert pont azt néztem hogy a mellette lévő fogam elkezdett lyukadni..szóval megyek is a dokihoz amint lehet. Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 24. 22:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja de nem az ínyemen van, hanem a másik oldalt, a nyálkahártyámon :(
2015. jún. 24. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!