Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfogam vagy lyukas...

Bölcsességfogam vagy lyukas vagy letört belőle, a fogorvosom olyan kedves még ezt sem mondta meg hiába kérdeztem, de egyből küldött szájsebészetre hogy húzzák ki mert nem mer hozzányúlni. Húzni kell?

Figyelt kérdés
3 napja nem nagyon alszok ugy fáj, és érzékeny a kajára is. Érzem hogy hiányzik belőle egy pici. Nem lehet töméssel megmenteni?
2015. jún. 25. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, jó eséllyel gyulladt is. Röntgen nem volt? Jobban jársz, ha megválsz tőle, lehet toldozgatni, de nem érdemes, mert nem fontos fog.
2015. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt bizony húzni fogják.

De túl lehet élni. Én is túléltem

2015. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bölcsességfogat nem nagyon szoktak megmenteni ugyanis többnyire csak a baj van velük. Ha nem akarsz szenvedni, akkor mihamarabb, keress fel egy szájsebészetet, készítenek egy röntgent, majd elmondják, hogy mi fog történni.
2015. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!