Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS segítségre lenne szükségem...

SOS segítségre lenne szükségem! Éjszakai sínnel kapcsolatban. Valóban probléma lesz így?

Figyelt kérdés

Kb fél éve kaptam éjszakai sínt az állandó fogszabályozó után, az orvos nagyon beijesztett amikor elmondta, hogy amíg ő nem szól, minden este szigorúan be kell tennem mert különben visszaferdülnek a fogaim...

Hordom rendszeresen,még minden este kell.

De az a helyzet,hogy ma nem otthon alszom és most szembesültem azzal,hogy a sín otthon maradt...Lehetőségem így éjjel nincs hazamenni érte,és most teljesen parában vagyok,hogy ettől az estétől valóban visszaferdül.

Lehetőségem betenni délután lesz amikor hazaérek...ahogy magamat ismerem 24óráig bent lesz, hogy biztosra menjek.

Szóval, esetleg van valakinek ilyen helyzetben tapasztalata,hogy mégis mekkora kárt okoztam ezzel?



#fogszabályzó #éjszakaisín #eszméletlenfeledékenyvagyok
2015. jún. 28. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ennyitől még azért nem lesz semmi tragédia. Az orvos azért ijesztgetett, hogy ne blicceld el a dolgot. Ha azt mondja, hogy "áhh, ha 1-2 nap kimarad, semmi gond" akkor szerinted hányan használnák lelkiismeretesen minden este? :D
2015. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj, ez igaz:D Köszi a választ, felpontoztalak.
2015. jún. 28. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!