Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Thalassa Házzal kapcsolatban...

Thalassa Házzal kapcsolatban friss tapasztalatok? Tegnap került be a lányom, és 2 óra bent tartózkodás után meglopták.

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 08:55
 1/3 hektorr7 ***** válasza:
41%

Thalassa házban én úgy tudom rengeteg személyiségzavarost kezelnek. És ami a nagy baj hogy ott teljes mértékben elutasítják azt hogy a betegeknek gyógyszeres kezelést is nyújtsanak. Szerintem nem megfelelő intézmény, a lányodat jó lenne kivenni onnan és állami vagy magánkórház pszichiátriai osztályán kezeltetni.


Ott tényleg nagyon sok antiszociális egyént is kezelnek akikből hiányzik az erkölcsi fékrendszer. Így fordulhatott elő szerintem az hogy meglopták a lányodat. Nem figyelnek ott eléggé a páciensekre mert kevés a személyzet, pénzhiány van viszont sok beteget vesznek fel. A lopással szerintem nem is foglalkoznak ott

2014. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszodat!! Igyekszem minèl előbb kihozni, ès egy megfelelő intèzmènybe vinni.
2014. jún. 4. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én is bent voltam akkor. Kiderült h mitôl hányt? jobban van?
2014. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!