Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nől a bölcssség fogam, mitől fáj?

Nől a bölcssség fogam, mitől fáj?

Figyelt kérdés
Utánna olvastam, állitólag attól fá ha rossz irányba nő és nyomja az előtte állót. Nekem már egy kicsit kijött és látszik hogy felfelé nő szóval nem vizszintesen vagy egyéb irányba. A jobb alsó nő, ha számit valamit.

2015. júl. 4. 14:50
 1/3 A kérdező kommentje:
*egyébként csak akkor fáj ha eszek, máskor nem
2015. júl. 4. 14:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól hogy nő. Ha akkor fáj, akkor szerencsés vagy. Egyesek nagyon szenvednek tőle.


De érdemes megnézetni hogy ép-e. Nekem nem volt az, aztán hirtelen elkezdett téredezni, 3 nap múlva kapartam a rendelő ajtaját hogy csináljanak valamit.

2015. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól fáj, hogy feszíti az ínyedet. Én is megszenvedtem vele most két hete, elkezdett nőni, feszített, mint a fene, és be is gyulladt, bedagadt és gennyes lett. Ráadásul most még antibiotikumot sem adtak rá, mert terhes vagyok. Annyit tudtam tenni, hogy szájfertőtlenítővel öblögettem, mondjuk azzal egy hét alatt szépen el is múlt a gyulladás. Aztán egyik nap arra lettem figyelmes, hogy vérzik, akkor láttam meg, hogy áttörte a fog az ínyt, és onnantól kezdve már nem is fájt kicsit sem. Mondjuk azt azért tudtam volna értékelni, ha a fogászati ügyeleten, ahova bementem akkor kínomban vasárnap, legalább annyit megtettek volna, hogy egy kicsit bemetszik az ínyemet, de hát azt neeeem... Már azon gondolkodtam, hogy magamnak bevágom pengével, de persze ezt nem komolyan gondoltam, csak eljátszottam a gondolattal :) Ilyet nehogy csinálj :D De ha elmész fogorvoshoz (nem az ügyeletre, mert ott semmit nem csinálnak, maximum fogat húznak), akkor megcsinálják neked szakszerűen.
2015. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!