Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azt jól tudom, hogy fogszabály...

Azt jól tudom, hogy fogszabályzásnál van egy másik fajta minta is, ami az öklensezőseknek van?

Figyelt kérdés
És ettől nem lesz hányingere az embernek

2015. júl. 8. 06:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs.:D
2015. júl. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést azt hogy milyen másik fajta minta?

vagyis arra gondolsz hogy másik féle módszer??


A ragasztott fogszabályozotol nem lesz hányingered.


A szájpadlásos kivehetőnél annál lehet.

2015. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra gondol szerintem a kérdező, mikor a fogmintát veszik azzal a szmötyivel.


Nem hiszem, hogy abból lenne többféle. Anno még kicsiként én hánytam tőle, évekkel később, mikor az állandó fogszabihoz vettek mintát (akkor ráadásul alul-felül vettek mintát), akkor semmi gond nem volt. Valószínűleg az lehetett az elsőnél is, hogy túl sokat rakott rá abból a cuccból, és az hátracsúszva irritálta a torkomat, amitől öklendezni kezdtem.

Plusz nekem a légzés sokat segített, tehát hogy csak az orromon vettem és fújtam ki a levegőt. Így legalább nincs pluszban irritálva a szájzugod, amíg a mintát veszik. Nekem bevált, nem volt gond.

2015. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!