Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A stadalax vagy másik fajta...

A stadalax vagy másik fajta hashajtónak lehet hosszútávon valamilyen hatása, ha minden nap használom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__73..


Bocs, hogy linkelek, de itt elég korrektül leírták a választ (a bunkózásokat leszámítva...)

2010. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi... :S, lebeszéltél róla..., mármint, hogy szedjem.

Én is kövér vagyok. De én azért akartam szedni, hogy végre minden nap vécére tudjak járni nagydolgozni!!!!!!! Nem a fogyokúra miat. Nem fogyókúrázom, hanem néha futok :S... Megpróbálok sűrűbben járni, de nem túl sk időm van rá. Igazából úgy két-három naponta járok vécére, és tök jó lenne, ha mindennap járnék, ezért gondoltam. Egyébként egészséges életmódot élek, és nem szeretem a mű dolgokat. De már 24 vagyok, és olyan jó lett volna, ha már kövér is vagyok, legalább ez megoldódott volna, a problémák közül.

Köszi szépen a választ!!! Nagyon hálás vagyok!!!

2010. márc. 19. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Én tettem fel a kérdést és nekem is a székelésemmel van problémám.:(
2010. márc. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Más megoldásra nem is gondoltál? Vannak természetes módszerek, nem kell elkeseredni. Vannak olyan hatóanyagú teák vagy kapszulák, amik teljesen természetes módon segítik a székletürítést.

Próbáld meg pl a szűztea kapszulát, vagy teát. Nagyon hamar, nagyon látványos eredményt mutat.

Fel a fejjel! Mindenre van megoldás!


Első voltam

2010. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De gondoltam más megoldásra... és természetesen nagyon sok mindent, már 24 éves vagyok, úgyhogy igen jól ismerem a hashajtó lekvárt, ami pl jó, aztán az anyateát, ami nem jó. Ezen kívül évekig ettem, bár több terminusban, összesen két-három évig, kétszer egy-két évig zabpelyhet. Csak már nincs rá pénzem... Most az activiával akarok megpróbálkozni, amit amott olvastam. Igazából csak kevés pénzből tudok gazdálkodni. De akármit tettem két-három napnál hamarabb nem sikerül, és ez még jó arány!!!! Mert régebben, úgy majd húsz évig, vagy talán kicsit tovább talán úgy heti egyszer, ha mentem, körülbelül... , és azt hittem, hogy az a természetes... :S, nah, ez az uccsó dolog tényleg égő. De mindig sok bajom volt ezzel. Nekem különösen nehezen megy a dolog, és a poshadt tejen kívül semmi sem hajt meg. Azt a kapszulát majd kipróbálom, de szerintem meg sem fogja mozdítani...
2010. márc. 20. 14:29
 6/13 A kérdező kommentje:

06:12

A :( - jelből következtetem , hogy még mindig fennáll a probléma... Ha valami összejön, léci gondolj rám!! Én is gondolok majd rád, ha valami összejön.

Megkérdezhetek valami személyeset?? Te egyébként küzdesz túlsúllyal? Vagy ez nincs ezzel összefüggésben? Igazából nekem kábé tizenöttől kéne első körben minimum megszabadulnom, de úgy sztem huszonöt plusz van rajtam. De érdekes, jól érzem magam a bőrömben mostanság, csak szeretnék bikinit hordani:D, és ahhoz kevés az önbizalmam..., meg alma az alkatom :(...

2010. márc. 20. 14:32
 7/13 anonim válasza:

5-6 éves koromtól ennem kellett tamarin lekvárt és a problémám később is meg maradt. Nekem is volt túlsúlyom.

Az elmúlt években fogytam 15 kilót.

Nekem a megoldást az jelenti, hogy most már 4 éve zabkását reggelizem. (Önmagában ez kevés a fogyáshoz, és a wc-zéshez, de fontos. Kell még sok zöldség és el kell felejteni azt a borzalmas egészségtelen fehér kenyeret.)

Egy bögre vizet lábasba öntök, belekeverek 2 evőkanál zabkorpát és felforralom. Ez egy leveses tányérnyi kása lesz, kávét szoktam mellé inni.

Jó tanács: nincs rossz íze, de az ismerőseim közül sokan hisztit csaptak, hogy ez ehetetlen. Nem, nem az. Ha undorral látsz az elfogyasztásához, képtelen leszel beépíteni a napi rutinodba és soha nem fogod élvezni pozitív hatását.

Mézzel, lekvárral lehet ízesíteni, és víz helyett használhatsz tejet is. Bár ezekkel extra kalóriákat viszel be a szervezetedbe.

Előfordul még így is, hogy szorulásom van, de nem hetente kétszer, hanem havonta egyszer. Ilyenkor jöhet a lenmag vízzel vagy a mályva tea....

23/Nő

2010. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

06.12-es vagyok.

Igen,túlsúlyos vagyok. De döntöttem. Elkezdtem futni járni,egészségesen étkezni pár napja. Szerencsére férjemmel együtt csináljuk,így könnyebb. Mondjuk nem hiszem,hogy ettől helyreáll a székletem,mert mióta az eszemet tudom,ehettem akármit,soha nem hajtott meg semmi.

A stadalax helyett pedig be kellene szereznem valami más,egészségesebb teát pl,ami salaktalanít. De javasolták már a Szűz tea kapszulát is. Régebben szedtem,tényleg használt. De mindezek előtt amire figyelmeztettek engem,hogy muszáj lesz elmennem orvoshoz,és neked is,mert sajnos ez egy betegség,nem szabad figyelmen kívül hagyni!

Te hol tartasz most? Fejlemény?

2010. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ahogy már korábban írtam, én is ettem évekig a zabkását, zabpehelyből. A zabkorpa porszerű, azt is tettem hozzá. De amióta hazajöttem le kellett állnom vele, és fehér kenyeret kell ennem, mert sajnos alig van munkám, és én nem tudom megvenni magamnak. Ha lenne pénzem, akkor megvenném magamnak, és én is továbbra is jó meleg zabkását ennék reggelire. De amióta fehér kenyeret eszek megint, azóta sem járok ritkábban. Ami sokat segített az az, hogy ugyanakkor itthon sokszor rendeljük az ételt, és habár csak a fele jut nekem, ami elég is, szóval emiatt jól vagyok.

Most egy új problémám, hogy megint híztam vagy öt kilót :(. Őszintén szólva néha tényleg jobb lenne ennél bármi... én tudom, hogy örülnöm kéne, mert ezzel együtt is egészséges vagyok, de ez szörnyű.

Nagyon le kellene adnom legalább tizenöt kilót, és nem híznom.

Én is futok, ha éppen kimegyek, meg pluszban sétálok sokat a kutyámmal.

Nincs pénzem semmire sem, másnak cigire is futja, nekem még zabpehelyre sem most, és még örüljek, hogy van hol laknom. Ez van. Nem cigizek, hozzátenném, és nem iszok és sehová nem járok, és semmire sem költök. Ez van. Nagyon igazságtalan az élet, ahogy sokan mondják.

Igazából a stadalax egy nagyon hülye ötlet volt, egészség centrikus vagyok. Csak éppen nem egyszerű ekkora darabként élni is egyáltalán, igazából elvagyok vele, és így is tudok futni, bár nem egyszerű. De ez van. Szeretni nem kell, de így kell leélnem az életem...

2010. márc. 29. 12:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt sem eszek sokat sajnos. De az már megoldhatóbb, ahogy a zöldség evés is. De nemsokára itt a tavasz, és végre elérhető összegben lesznek azok is. Én magam mindent megoldok, csak hát, itthon én nekem nincs saját pénzem most még..., és úgy nehéz, ha apámnak kell elmagyaráznom, mit vegyen. De ez bonyi, és nem fárasztok senkit a részletekkel.
2010. márc. 29. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!