Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez nagyon súlyos fogszúvasodás?

Ez nagyon súlyos fogszúvasodás?

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos kb 4 hátsó fogam szinte ugyan így néz ki...fogok majd fogorvoshoz menni, de ez nagyon durva?:(

Hogy "gyógyíthatja" meg a fogorvos ezt a fogszúvasodást?

Esetleg a foghúzás segíthet már csak?:S(bár ezt nem hinném)

Kérem, lehetőleg minél többen válaszoljanak!


2010. márc. 4. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ezt simán be tudják tömni! Nekem szinte a fél fogam hiányzott, azt hittem reménytelen, de még azt is meg tudta menteni a fogorvos.

Eltávolítja a szuvasodott részeket és betömi. Észre sem lehet majd venni, a mai anyagok már szinte úgy néznek ki, mint maga a fog, nem fémes színe van, mint régen.

Menj el minél előbb, hogy ne romoljon tovább, utána évente egyszer egy ellenőrzés és ne hagyd többet, hogy elromoljanak!

2010. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez semmi, nekem volt egy nagyon durva fogam, aminek kb. a fele szuvas volt és már annyira fájt, hogy muszáj volt elmennem, gyökérkezeléssel és jó sok pénzért megmentette. Ne várj addig, amíg az történik, mint velem. Tanultam azesetből azóta félévente megyek fogdokihoz.
2010. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 5. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!