Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Nektek...

Fogszabályzósok! Nektek milyen gyakran jön le a brekett? És hogyan?

Figyelt kérdés
Nekem 2 - 3 havonta és a fogorvosom szinte már kiröhög. eddig soha nem rágtam le, például ma is úgy jött le, hogy belefejeltem az asztalba.
2015. júl. 13. 05:24
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 1,5 évig volt szabályzóm és soha nem jött le, ha neked mindig leesik akkor rosszul ragasztják fel.
2015. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Yolo2 ***** válasza:
Változó, mivel alapjáraton nem jött le soha, ezért sokszor már nem is figyeltem rá, aztán ha olyat ettem (pl pattogatott kukorica) akkor volt hogy lejött pár havonta.
2015. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy fogam ahonnan egyszer lejött, de akkor szinte állandóan vissza kellett ragasztani minden alkalommal. Aztán végre egy másik fogorvos rendesen megcsinálta, azóta príma. Igazából az én fogaimon nehezen köt meg a ragasztó, volt, hogy egy új fogra ragasztottak még egyet, és mire a drótot befűzte, már le is pattant. De amúgy én mindent összevissza eszegetek, nem zavartatom magam, és azon az egy fogamon kívűl soha nem jött még le máshonnan.
2015. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az eddigi 10 hónap alatt háromszor. Az első rögtön a második héten, az utolsó meg múlt héten. Nem rágtam le én sem, csak lepattant mindenestől.
2015. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem köszi :)
2015. júl. 13. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem két évig hordtam fogszabályzót, de szerencsére egyszer sem jött le a brekett. Talán a fogorvosod nem használ elég erős ragasztót, de az is lehet, hogy csak a te fogadon nem köt meg annyira. (Bár ez nem tudom mennyire lehetséges. :D)
2015. júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már 8 szor lejött és a doki meg má r lassan azt hiszi brekett gyilkos vagyok
2015. júl. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem fél éve van meg a felső, arról még soha nem jött le (pedig mindent eszem amit előtte is ettem, szóval nem igazán vagyok kíméletes szegényekkel:D). Az alsót viszont tegnap rakták fel, és már este láttam hogy csùszkál az íven és meg van fordulva. Arról fogalmam sincs hogy mitől esett le, mivel tekintve hogy egyelőre sírni tudnék, annyira fáj az egész fogsorom, eszembe sem jutott rágni vagy harapni bármit is:)
2015. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!