Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Pár hete fáj az egyik fogamban az ideg..nem lyukas

Általában éjszakánként jön rá..vagy ha rágok azon az oldalon..Voltam orvosnál de akkor megkocogtatta belefújt és semmi.. szerintetek?



2015. júl. 14. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van már fél éve :( fogalmam sincs mi ez, fájdogál, de dokinál meg semmi
2015. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így látatlanból fogbélgyulladásra tippelek, és el sem múlik magától! A fogon kívülről nincs probléma, csak a elkezd bomlani a fogbél és "gázosodik" is. Ez "nyom" pl ideget, mivel a felgyülemlő "trutyi" egyre több lesz és nem tud "elszívósodni", elfolyni se sehova. Ezt első karikában megfúrja a doki és "nyitva marad" akár napokra vagy 1 hétig is, hogy tudjon ürülni .. Második karikában gyökérkezelés lesz, amitől a fog maga ugye elhal. Lehet a foggal "dolgozni" tovább (híd stb), de elszíneződik magától és ha nem kap normális koronát 4-7 éven belül annyira vége lesz (lepattog, málik, törik), hogy ki kell húzni. A fogakat nem 50 évre kalibrálták, sajnos.
2015. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És ezt hogy látja a fogdoki?

Mert az enyém azt mondja, ha ő nem lát rajta semmit, akkor semmit se csinál.

2015. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az én fogorvosom is ugyanezt mondja
2015. júl. 14. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy röntgent nem hajlandó kérni -.-' ezért fizetem a TB-t, már minden szutykot megcsinált a számba, de hiába mondom neki, hogy fáj a fogam. Ő nem lát semmit...
2015. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
magán fogorvosnál is jártam ezzel de az se mondott erre kb semmit
2015. júl. 14. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress egy rendes fogorvost!
2015. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azon vagyok keresek.. keresek.. csak nem találok
2015. júl. 14. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!