Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sztk-as fogorvosnál lehet...

Sztk-as fogorvosnál lehet kérni h dupla erzestelenitot kapjak?

Figyelt kérdés

Kerhetem h erosebb erzestelenitot adjon.Rettentoen felek mar altatason is gondolkoztam,de meg nincs ravalom.Ki kell huzni egy ragofogam hatul ami mar 1,5 hete nagzon faj.Nem birom tovabb el kell mennem.

Fog adni dupla erzestelenitot?Nem lesz velem buno mert ott vannak meg sokan a varoba en meg kerem tole az erzestelenitot?


2015. júl. 19. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a beteg mondja meg az orvosnak, hogy mit csinaljon ... hidd el pontosan annyi erzestelenitot fogsz kapni amennyire szukseged van.
2015. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fog dupla adagot adni kérésre.
2015. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztk-s biztos nem
2015. júl. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztk-ba járok, mindig annyi érzéstelenítőt ad a doki, hogy ne érezzek semmit. Ez van, hogy több, van hogy kevesebb. Mondjuk nagyon rendes dokim van, így nem kell neki mondani, hogy mit csináljon, tudja magától is, hogy nem mészárszéket üzemeltet, hanem fogorvosi rendelőt. Mindig ellenőrzi, hogy elég volt-e az az érzéstelenítő, amit beadott. Én a helyedben elmondanám, hogy nagyon félek a fájdalomtól, megkérdezném, hogy mire számíthatok, mennyire fog fajni a kezelés stb. Ebből egy normális doki már érteni fogja. Ha meg hülye, akkor úgysem tudsz mit tenni. Én mondjuk minden orvosnál elmondom a nyűgömet, de nem kioktatva és beleszólva a munkájukba, mert azt senki nem veszi jó néven. De néma gyereknek anyja sem, ezért beszélni kell, ha gond van. De nem utasítani, beleszólni a munkájába.
2015. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!