Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabalyzosok, közületek...

Fogszabalyzosok, közületek van akinek porcelán fogszabalyzoja van? És ha igen nektek besárgult?

Figyelt kérdés
Lesz fogszabályzóm és én is olyat szeretnék, viszont elbizonytalanodtam, mert halottam, hogy előfordulhat, hogy besárgul...az meg nem egy szép látvány...úgyhogy mem tudom kerámia legyen vagy rendes... Akinek van mondana tapasztalatokat?
2015. júl. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A porcelán nem sárgul be, csak körülötte az átlátszó, fehér gumi. Én szerintem fémet rakatnék most, mert az sokkal kisebb méretű. Azonban az én porcelán fogszabályzómat volt aki egy év után vette észre, hogy van.
2015. júl. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a gumi az minden esetben besárgul? Vagy van akinél nem?!
2015. júl. 19. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is besárgult egy idő után, de nem volt túl feltűnő és a fogorvosom időként le is cserélte.
2015. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden alkalommal lecserélték. Sárga kb. 3 hét után lesz, szóval nem vészes.
2015. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sima fém van de szerintem nem baj hog besargul.
2015. júl. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!