Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályozás magánban...

A fogszabályozás magánban gyorsabb, mint az SZTK-ban?

Figyelt kérdés

SZTK-ba járok fogszabályozásra egy nagyon jó dokinőhöz, viszont annyi a kifogásom, hogy csak kb. 2-2 és fél hónapokra ad időpontot, és nem tudom, hogy ez amiatt van, mert ilyen lassan megy csak a dolog, vagy mert SZTK, sokan vannak, vagy csak elhúzzák a kezelést. Ha átiratkoznék ehhez a dokinőhöz a magánrendelésére, akkor esélyes, hogy hamarabb végzünk vele? Decemberig le akarom szedetni mindenképp (szalagavatóm lesz akkor).


Köszi előre is!

18/l



2015. júl. 24. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az iszonyú sok! Ahova én járok, oda mindenkinek kb 6 hetente adnak időpontot.
2015. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok, kérdezz rá a magánra. Hívd fel és tudd meg mennyi időre megy náluk.
2015. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mire mennem kellett mentem. Pedig SZTK volt. Ez még ahhoz képest is érdekesen sok idő.
2015. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2,5 hónap irreálisan hosszú idő, az aktiválások között 4-6 hét szokott eltelni.
2015. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!