Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ajánlana valaki jó magán...

Ajánlana valaki jó magán fogorvost/szájsebészt?

Figyelt kérdés
Az alsó bölcsességfogaimat kellene eltávolítani (még nem nőttek ki, így nem kihúzni kell, hanem kiműteni) és ezt nem szívesen bíznám az sztk-ra. Így is rettenetesen be vagyok szarva a fájdalomtól, szeretném megbízható orvosra bízni!
2015. júl. 24. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol? Budapesti vagy? Ott van fresh dental, igaz én a nyíregyházi rendelőt ismerem de remek hely, hozzáértő orvosokkal, hosszú nyitvatartással és megfelelő felszereléssel. Oda menekültem, amikor bölcsességfog miatt úgy begyulladt az ínyem, hogy nem aludtam napokig és az sztk-ban azt mondták meg kell várni, amíg hat a gyógyszer. Hát a fresh dental-nál ilyen nem volt, már kaptam is a csíkokat, első után másnap már tudtam enni. Szóval nekem nagyon jó élmény az a hely, feltételezem a pesti rendelő is van ilyen, csak ajánlani tudom. :) És sok fogorvos van, szájsebész is vagy 2.
2015. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj igen, azt elfelejtettem odaírni, hogy Budapesten!

Köszönöm a tippet, mindenképp utánanézek! :)

2015. júl. 24. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt a honlapjuk. :)

[link]

2015. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!