Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Többször tömött fogam évekkel...

Többször tömött fogam évekkel a betömése után elkezdett fájni, jégkrémet ettem és a hidegre kezdett. Eddig is érzékeny volt, azt hittem elfog múlni de nem. Többit lent?

Figyelt kérdés
Ez múlt hét szerdán volt, csütörtökön fájt egy kicsit de nem figyeltem rá, pénteken már a fájdalomcsillapító sem enyhítette semmit, akkor kértem időpontot hétfőre. Azóta viszont le betegedtem. Majdnem biztos vagyok benne hogy a fogam miatt. Teendő? Holnap megyek az orvoshoz de már annyira fáj hogy nem alszom. Plusz a betegség is. Ötlet?

2015. júl. 26. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Begyullad a foggyökér. Mivel a tömött fogadnál nem ölték ki az ideget így begyulladt. Érdemes lesz kihúzatnod.
2015. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonlóból gyökérkezelés volt. De ez sürgősségi ellátásnak minősül, pénteken elmehettél volna időpont nélkül.
2015. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fognyaki kopás, de az is lehet, hogy gyökérkezelni kell, kitartás.
2015. júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett a fogaddal?
2015. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!