Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínyem alá bekerült egy...

Az ínyem alá bekerült egy pattogatott kukorica héja, okozhat problémát?

Figyelt kérdés
Próbáltam már eltávolítani. Nyomás hatására fáj. Okozhat komolyabb problémát ha továbbra is ottmarad? Lehet kicsit vicces kérdés de azért örülnék pár hasznos válasznak.
2010. márc. 6. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
pár hónappal ezelőtt én is jártam így, most vagy kijött és nem tudok róla vagy még mindig ott van, de nekem szerencsére nem fáj
2010. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ottmarad, akkor nagy valószínűséggel begyullad az ínyed.
2010. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, pl. fájdalmat, ha begyullad. Jó, ha van otthon szájzuhany, az jiszedi az ilyeneket, meg fogsz lepődni, mi minden marad ott a fogkefe után! Sajnos nagyon drága.


Nekem egyszer szörnyen fájt a fogam, az orvosom nem ért oda vidékről, és a helyettes kezdő meg akarta fúrni, hogy gyógyszeres tömést tegyen bele. Szerencsére nem engedtem, másnap visszamentem a saját orvosomhoz, addig kaptam rá Cataflamot, hogy kibírjam. Az orvosom meg ötperces munkával piszkált ki egy ételmaradékot a fogaim közül, attól fájt.

2010. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyan igy jártam kb, és pár nap mulva kijött, de utanna inygyulladásom lett..és azota is az van (1 honapja)
2010. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!