Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A mikroban pattogatott kukoric...

A mikroban pattogatott kukorica hizlalhat? Vagy akar okozhat narancsbort? Jobb azt enni mint chipset?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 18:09
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
mitől híznak a malacok/kacsák/pulykák/libák? a KUKORICÁTÓL.remélem ennyi elég magyarázatnak.
2011. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Holnap lesz egy hete, hogy csinálom és 3 kg-t fogytam. Semmit nem mozgok. Vacsi nincs, 5 után már nem eszem, csak popcornt, de abból akár 2-3 zacskóval is. Azt hittem, meg fogom utálni, de nagyon szeretem és egyre jobban vonzódom a popcornhoz. Van benne zsiradék, de egy kuty füle ahhoz képest, amit vacsoraként vagy ebédként bevinnél a szervezetedbe. A popcorn kitölti a gyomromat, így nem vagyok éhes. S egyre csak fogyok. Lassan, de biztosan."


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

2011. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb azt enni, mint a chipset, egyébként meg a pattogatott változatban nincs is sok kalória.
2011. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kb. 400 kcal van 10 dkg-ban. Ennyire hizlal. Egyébként meg attól függ, mennyire vajas.

Magában a pattogatott kukorica nem lenne káros az egészségre és narancsbőrt sem okoz, az egyik legegészségesebb nasi, ráadásul nem is annyira hizlal, mint a chips, egy liter pattogatott kukorica ugyanis kb. 4-5 dkg.


Viszont ezek a mikrós kukoricák teli vannak adalékanyagokkal, így nincsenek túl jó hatással a szervezetre.

Inkább vegyél kukoricát és pattogtasd ki magad, sózd meg egy kicsit, fincsi is lesz és egészséges is.

2011. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TOMAtm ***** válasza:
gratulálok.amit fogysz az izom meg víz te agytröszt nem háj.mi van a popcornban a són-szénhidráton-telített zsírsavakon kívül? nincs benne fehérje,sem ásványi anyagok,sem vitamin,se telítetlen zsírsavak.jahogy a testnek pont ezekre van szüksége,hogy egészségesen működjön.na mind1 a lényeg h te fogysz.majd nézd meg a koleszterinedet meg a testzsírszázalékodat,mert mind a kettő felfel fog menni hidd el.ha 70 kiló vagy 20 százalékos testzsírral akkor az 14 kiló zsír.lefogysz 10 kiló vizet meg izmot,akkor 60 kiló vagy 14 kiló zsírral vagyis mostmár 23% felett van a testzsírszázalékod.ezzel azt éred el h úgy fogsz kinézni mint egy telesz*rt búvárruha.sok sikert!
2011. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TOMAtm ***** válasza:
^^ ja ez nem a kérdésre volt a válasz,egyébként jobb mint a chips,hanem a popcornaos fogyózós hülyének irtam.
2011. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Az a hülye aki nem ismeri az idézőjelek jelentését...
2011. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy dietazom..es probalom kerulni a nasikat:( nem tudom mit tegyek mer neha annyira kivanok valamit,hogy bolondulok meg..
2011. júl. 23. 08:50
 9/9 TOMAtm ***** válasza:
én diéta alatt olyankor jégsalátából meg almapaprikából csináltam magamnak nasit,kefirrel.teljesen jóllakat é egészséges is.
2011. júl. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!