Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nagy darab vagyok majdnem...

Ha nagy darab vagyok majdnem 2 méter és a csontjaim is elég vastagok meg nagyok, akkor lessz hely a számban a bölcsességfogaknak, és nem kellesz majd velük szívnom, mint az átlagos embereknek?

Figyelt kérdés
bölcsességfog

2015. júl. 31. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogaknak semmi közük sincs a testalkathoz, van akinek hatalmas a teste (nem zsír) a koponyája átlagméretű, a szájürege meg kicsi.
2015. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én magas (188 cm), de viszonylag vékony vagyok és nem szenvedtem a bölcsesség fogammal, ellenben a haverom, aki egy kicsit alacsonyabb és pár kilóval nehezebb pedig szenvedett vele sőt most is. :D Szóval ilyen baromságokat ne találj ki. :D
2015. júl. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az, hogy a lónak és az elefántnak nagy foga van, nem jelenti azt, hogy nagy emebrnek is nagy foga van. És is szép nagy paraszt vagyok, mégis kicsi aranyos agyaraim vannak.

Leghelyesebb, ha elzarándokolsz egy fogorvoshoz, ő belenéz a szájadba, és megmondja, hogy van-e elég hely a bölcsességfogaknak. Egyéként viszonylag egyszerűen magad is tesztelheted: a hetes zápfogaid meleltt van még az ínyeden annyi hely, hogy odaférjen a hetes fog másfélszerese? Ha van, akkor biztosan nincs baj. Ha a hely 1-1,5 zápfogszélesség, akkor cinkes, ha nincs 1, akkor biztosan szenvedni fogsz vele. Vagy ki se nő.

Ne tolj collstockot a szájadba, fogj egy darab gyurmát, és csinálj harapásmintát.

2015. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem ezen múlik, hanem hogy sokáig cumiztál-e, normális ételeket rágtál-e, vagy zabkását, hogy sok édességet ettél-e, hogy hogy tartottad a nyelvedet a szájüregedben, hogy orron át lélegeztél-e, stb.
2015. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez pont olyan, mint az ész: nem kilóra adják!

kérdésre tehát a válasz: pont akkorát fogsz "szívni", mint a többi.

2015. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azta hát te naygon bölcs vagy
2015. aug. 2. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!