Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ennyire nehéz lenne egy...

Ennyire nehéz lenne egy átlagos, normális lányt találni, vagy túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


27 éves vagyok, lassan fél éve vagyok egyedül. Mindennél jobban szeretnék újra magam mellé valakit, de egyszerűen alig találok olyan lányt, akire azt mondhatnám, hogy vele el tudnám képzelni. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, mert jobban értékelem a belső tulajdonságokat, tehát külsőre max annyit, h legyen szép arca (nem ilyen plázacicás, agyon festett), és ne legyen túlsúlyos.

Természetesen szoktam próbálkozni azért, ma is megtettem, de mindig olyanokat fogok ki, akiknek már van barátjuk. Ráadásul elég érzelmes ember vagyok, így ha megtetszik valaki, hamar elkezdek érezni iránta dolgokat, nyilván nem szerelmet, csak utána mégis nehéz visszazökkenni a normális állapotba.

Nekem nem jönnek be a túl vagány csajok, vagy a fentebb említett plázacicák, inkább a szolidabb, átlagosnak mondott lányok. Viszont nagyon ritkán találkozok ilyenekkel. Csak én látom így, hogy kevés az úgymond normális lány, és egyre több a "menő" csaj? Vajon hol találhatnék egy kedves, átlagos lányt, aki nem az autóért, pénzért szeret, hanem aki vagyok? Mert akár az utcán, akár társkeresőn, bárhol próbálkozom, sehogy sem sikerül :/



2014. jan. 30. 18:03
 1/10 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Üdv a klubban haver...
2014. jan. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél év nem idő, hogy kijelentsd, hogy "ennyire nehéz".
2014. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyire!

Én több éve egyedül!

Nincs velem "gáz", csak más vagyok...

A korosztályod a 20-25, ott most dúl az őrület. Vészeld át egy 32-37 évessel, aztán keress egy "normálist"!

2014. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én is valahogy így vagyok ezzel, bár az életkorunk nem stimmel. A legrosszabb korosztály ilyen téren úgy gondolom, hogy a 20-30 év közötti. A nők ilyenkor nagyon válogatósak és eleve nagy közöttük a szórás, igen nagy kihívás olyat találni, aki nem csak évei számát tekintve huszonéves, hanem az intelligenciája is ezt mutatja, természetesen tisztelet a kivételnek. Én is szoktam próbálkozni, de ha megtetszik valaki, természetesen nem csak külsőre, hanem megfog benne valami, sok közös van bennünk, esetleg sok dolgot ugyanúgy látunk, akkor annak a lánynak vagy van barátja vagy éppenséggel nincs, de én a "rendes fiú a szomszédból" kategóriába esem bele. Ez utóbbi esetben általában kényszerűen barátságot akarnak velem kezdeni, ami ugye nem jó ötlet, hiszen barátom már van elég és egyébként is kellemetlen lenne a számomra a szituáció és szerintem a lányoknak is. Tőlem ráadásul félnek is az esetek többségében, bá nem tudom, hogy miért, sem tettekkel sem szóval nem félemlítem meg őket, nem vagyok túl rámenős, de azért konkrétan, félreérthetetlenül jelzem a dolgokat. Ha ez nem jön be a mai világban, akkor én nem tudok mit tenni, igazából már tényleg mindent kipróbáltam, baráti társaságot, szórakozóhelyeket, internetet, kendőzetlen őszinteséget. Bár ez utóbbi alapvetően jellemző rám, ha valaki fontos nekem, akkor kimutatom neki, romantikus vagyok, de nem a megvezethető, papucs kategória. Én huszon pár évesen sok dolgot látam, átéltem, átértékeltem a dolgokat. Ha X számú lány/nő nem lát bennem semmi érdekeset, akkor valószínűleg nincs is bennem semmi kiugró, tök átlagos ,hétköznapi gyerek vagyok, akik tucatjával járnak az utcán. Ez van, elfogadtam már magamat, elfogadtam már a dolgokat, persze próbálkozni így is próbálkozom, csak motiváció és visszajelzések híján elég nehéz pozitívnak és vidámnak tűnni. Pedig elhiheted, én sem a modellalkatú, tűsarkúban tipegő lányokat keresem. Az egyszerű, mindenféle prűdségtől, álszenteskedéstől mentes, vidám, engem értékelő lányokat kedvelem, mellméret, testmagasság és testsúly meg nem oszt-szoroz olyan sokat. Szóval az elvárásaim nem magasak, de szóba nem igen állnak velem ezek mellett sem. Na majd egyszer.
2014. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért a "lassan félév" nem valami hosszú idő... Ne görcsölj rá ennyire és ne ugorj egyből, ha valaki szimpatikus. A csajok sem csípik a tapadós embereket.
2014. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozok! 14. hónapja egyedül és én is ilyen lányokat keresek.
2014. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, a válogatást azt én is észrevettem. Netes ismerkedés egyenlő a nullával nálam sajnos, sosem írnak vissza.

De itt a személyes ismerkedés, mondjuk a mai példa.

Pár napja szemezgettem egy lánnyal a buszon, melóból hazafele. Tegnap jött velem szembe az utcán, összenéztünk, miután elment mellettem, utána fordultam, és ő is megfordult. El is határoztam, h ma leszólítom. A buszmegben mögé álltam, hátra is fordult, mosolygott szokás szerint. Miután leszálltam a buszról, le is szólítottam, nagyon kedves volt, végig mosolygott akkor is, majd közölte velem h 2 éve barátja van, és jól megvannak. Csak nem értem akkor a jeleket..

2014. jan. 30. 18:33
 8/10 A kérdező kommentje:

#5


Sajna nekem hosszú idő a fél év is, mert igaz későn kezdtem a lányok után érdeklődni, 19 voltam, de azóta mindig volt mellettem valaki, max 2 hónap megszakítással. Abból az utolsó 5 év volt. Így nagyon nehezen viselem sajnos. Főleg, hogy a családom is messze lakik.

2014. jan. 30. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
14 éves srác vagyok lassan 15 éve vagyok egyedül
2014. febr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fél év, hahahaha van aki 30 éve keres és nem talál...
2014. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!