Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Előfordulhat, hogy az embernek...

Előfordulhat, hogy az embernek műtét után visszanő a bölcsességfoga? Vagy az, hogy van egy extra bölcsességfog, amit nem vettek észre a műtétnél?

Figyelt kérdés

Tavaly kiszedték a két alsó bölcsességfogamat, az egyiket novemberben, a másikat decemberben mivel az egyik vízszintesen nőtt, a másik pedig ugyan normálisan nőtt, de eltolta volna a fogsoromat. Viszont pénteken elkezdett fájni az egyik bölcsességfogamnak a helye, és az a kis rész teljesen be van gyulladva, lassan már enni is alig tudok. Biztos, hogy nem a mellette lévő fogam fáj, az ínyemen is látszik, hogy csak a régi fogam helye gyulladt, és a fájdalom teljesen olyan jellegű,mint amikor még megvolt a fogam, és nőtt. Elképzelhető esetleg, hogy van egy extra bölcsességfogam, amit anno nem vettek észre?

Egyébként kértem ma időpontot a fogorvostól, sajnos csak augusztus végére kaptam (bár ha nagyon kibírhatatlan, akkor holnap lemegyek, hogy legalább valami gyógyszert írjanak fel rá), viszont addig is érdekelne, hogy vajon mi lehet a bajom.



2015. aug. 3. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
igen visszanő B+, visszanő a picxxxba xDDD xDDD nagy flasHH xdDD
2015. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a kihúzott fogam helye néha néha, pedig nem a bölcsességfogról beszélek.
2015. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem én, de nekem teljesen be van gyulladva, és úgy fáj, mint amikor nőtt a fogam. Mindegy igazából, ma délután lemegyek a fogorvoshoz.
2015. aug. 4. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!