Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legrosszabb? Rakd...

Melyik a legrosszabb? Rakd sorrendbe! Foghúzás, fogfúrás, csiszolás, gyökérkezelés.

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak foghúzásom volt egyszer hál' istennek. Maga a folyamat nem fájt, inkább kellemetlen volt. Inkább az előtte lévő pár nap volt szenvedés, amikor úgy fájt, hogy aludni nem tudtam.
2015. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még szerencsére nem volt túl sok baj a fogaimmal, így csak fogfúráson voltam a múlthéten életemben először, és egyáltalán nem volt gáz.


Nem kaptam semmi érzéstelenítot, de simán kibírható volt. Természetesen azt nem mondanám, hogy hú de kellemes volt, de maga a fúrás összesen talán egy percet vett igénybe, és tényleg nem fájt annyira, szóval ezt raknám utolsó helyre. Persze ha mélyre kell fúrni akkor esélyes, hogy jobban fáj, de akkor már nem árt kérni érzéstelenítőt.

2015. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

gyökérkezelés-foghúzás-csiszolás-fogfúrás


szerintem :)

2015. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A csiszolas nekem egyaltalan nem fajt.

A furas kellemetlenebb volt de ha az orvos ert hozza akkor nem fog fajni mivel ott fur ahol mar elhaltak az idegek vaaagy kaps erzestelenitot

A gyokerkezeles sajnos neha faj mer ugye ott a meg meglevo ideget probaljak megmenteni es erzestelenito ide vahy oda a szurkalas neha faj

A foghuzas. Orulok hogy eddig csak egyszer volt reszem benne mert eletem egyik legrosszabb elmenye. Fajni a luvelet nemfajt. Csak ugye lelkiekben rossz. Meg ugye hogy lefogjak hozza a fejed meg kb tepik a fogad az inyedbol.. Nagyon nem jo. Es utana ha elmulik az erzestelenito. Napokig fajeg. Szoval nekem ezvolt a legroszabb.

2015. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!