Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni duzzanat,...

Gyökérkezelés utáni duzzanat, fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtökön kezelték jobb felül az egyik kisebb fogamat, gyökérkezelték majd az orvos nem zárta le szerencsére. Mondta, ha bármilyen probléma van pénteken menjek vissza mert hétvégén nem lesz. Szerencsémre, mert miért ne ma reggelre bedagadt egy picit az arcom annál a fognál az orrom mellett (még nem túl vészes a duzzanat, de csak 10:00 van). A mögötte lévő rágófogam pedig érzékeny ráharapásra. Tudni kell, hogy a gyökérkezelt meg a mögötte lévő fogam is tömött.

Hétfőn reggelre van időpontom, de nem tudom addig javulna e vagy rosszabbodna e a helyzet. Tehát a fogam nyitva van nincs benne semmi de nem igazán múlik a fájdalom és a duzzanat sem.


Mit csináljak szerintetek?



2015. júl. 25. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elviselhetetlen lenne akkor fogászati ügyelet.

Nekem aznap és másnap fájt, feszített, fel is volt dagadva. Az tuti hogy normális, csak ez így, hogy napokkal később jön ki, nem tudom.

2015. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ügyelet?!
2015. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg Phlogosol oldattal és kamillával öblögetek. Nem is teszek vattát a lyukba hátha jön onnan ki váladék. Egyenlőre úgy tűnik nem duzzad tovább, szerencsére picit van feldagadva és annyira nem elviselhetetlen. Remélem hétfőig kitart ez az állapot.
2015. júl. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!