Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap, eleg csúnyán megfejelt...

Laczko Geri kérdése:

Tegnap, eleg csúnyán megfejeltek, és a felso ajkam a 2-szerese. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Jegeltuk de nem nagyon lett jobb, hany nap kell ennek hogy meggyogyuljon, es mit csinaljak vele, mert nem nagyon merek hazamenni? Köszönöm

2015. aug. 7. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Magától el mulik esetleg borogasd meleg közel forró vizzel.
2015. aug. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Folytasd a jegelést és kend árnika, vagy körömvirág krémmel. De ettől miért nem lehet hazamenni?
2015. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jegeld továbbra is, de pár percenként tarts azért szünetet. Attól is függ, mennyire dagadt fel a szád. (Nekem felszakadni is szokott edzésen, és volt, hogy másnap elmúlt, vagy már csak én láttam közelről, de volt, hogy a 4.napon még mindig kivehető volt a nyoma.) Szóval tényleg attól függ, hogy milyen komoly a sérülés, én a helyedben (ha nem akarod, hogy otthon tudjanak róla) még várnak estig, hátha elkezd lemenni a duzzanat, ráadásul sötétben kevésbé feltűnő. Amit meg javasoltak nekem, ecetes borogatás, ajakdagadásnál még nem próbáltam, de ha egy kis rongyot vagy zsepit ecetes vízbe áztatsz, akkor talán segít. Mindenesetre, egy jó fedősztorit elkezdenék kitalálni.
2015. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A 2. kommentelonek annyit hogy nem voltunk kiengedve,ittunk, es egy regi ismeros akivel nem vagyok tul joban ezt kihasznalva beutott 2x es utana ennek hatastalansaga utan lefejelt, igazi kemeny legeny:) de amugy koszonom egesz szepen lement a duzzanat es megusztam:)
2015. aug. 8. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!