Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül átlagosan egy...

Mennyibe kerül átlagosan egy fogszabályozás?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, Nyíregyházától nem messze lakom.


Vannak tömött fogaim, amiket itt helyben tömtek, fizetős töméssel is, hogy jó legyen.


Így a fogam rendben van, csak egy fogkőleszedés kéne, meg TALÁN egy fehérítés.


Nem nagyon feltűnően állnak el, de az a baj, hogy az első kettő, középen nem egyforma, az egyik beljebb van, és sötétebben tűnik, és az a baj, hogy az is, és így kicsit felemás, ezért írtam, hogy talán fehérítés.


Nyíregyházán van fogszabályozás, de milyen árban?

Elvileg 18 alatt olcsóbb.

Tartós beteg vagyok, emelt családi jön, meg van ez az utazási kártyám, amivel 90% kedvezmény jár.


Nem tudom, hogy mi számít, de nekem fontos lenne nagyon, a fogak nekem nagyon fontosak, hogy szinte tökéletesek legyenek, és addig akarom teljesen rendbetenni, amíg még ki lehet fizetni egyszerre, és nem vagyok 18.


Egyébként nemrég lettem 16.


Ha a gyerekkorban feltett fogszabályozó hordása 18 év fölé ér, akkor az plusz pénz?


Ez tényleg fontos lenne.



2015. aug. 8. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az leginkább attól függ, milyen fajta fogszabályozóra van szükség. Ezt csak orvos tudja megmondani.
2015. aug. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el fogorvoshoz, ő elküld majd a fogszabályzásra. Olyan kérdéseket tettél fel, hogy igazából erre nem lehet pontos választ adni, mindenkinek másak a fogai, az árak is változóak, de egy orvos sokkal többet tud neked segíteni, árakat is biztosan elárulja. Ha fontos neked, akkor ne várasd a dolgot és inkább még ennyi idősen vágj bele.
2015. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgy lesz, az biztos, csak nem tudom mettől meddig szoktak terjedni az árak, valami körülbelül ár kellene.


De köszi a válaszokat!

2015. aug. 8. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Nekem a felsőn van ragasztott, az most 40 ezer körül (18 év alattinak) van ott, ahova én járok, de én úgy emlékszem, mikor nekem felrakták, még kevesebb volt. De ugye az meg más, ha kivehetőd van, aztán, hogy melyik lesz, azt is csak az orvos fogja tudni.
2015. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Az még jó lenne, de majd kiderül.

2015. aug. 8. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!