Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Romlik a fogunk állapota...

Romlik a fogunk állapota fogszabályzó viselete alatt?

Figyelt kérdés
Én kb. 4 évig fogom viselni a fogszabályzót. Fog romlani a fogam a fogszabályzó miatt ez alatt a 4 év alatt?

2015. aug. 9. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tisztítod rendesen, akkor igen, illetve ha hajlamos a fogad a romlásra. Nekem az egész családom nagyon fogköves, 3 havonta kell leszedni. Fogszabályzót viseltem 1,5 évig és hiába tisztítottam mindennel, részletesen, alaposan, minden étkezés után, annyira fogköves lett (ugye fogszabályzóval nem tudják leszedni), hogy azt mondta a doki, hogy szedjük le az egész fogszabályzót, mert fél, hogy tovább romlanak a fogaim.

Szóval az is lehet, hogy hiába tisztítod, romlani fog, ha nem tisztítod, akkor meg végképp. Ha nincs erre hajlamod, akkor nem fog romlani, persze csak ha alaposan mosod.

2015. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2015. aug. 9. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért romlik ilyenkor jobban, mert sokkal több nehezen elérhető rész lesz. lehet kapni speciális tisztító eszközöket, ha mindenhol rendesen le tudod mosni, kitisztítani, akkor nem fog romlani.
2015. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!